Тернополяни, будьте обережні! Поширюють фальшивку!!!

Поділитися

Політичний сезон стартував з поширення в ряді регіонів, зокрема поруч з Тернопільщиною, фальшивої газети “Українська правда”. У газеті використовуються шрифти справжнього інтернет-сайту Георгія Гонгадзе «Українська правда», а на першій сторінці міститься логотип інтернет-видання. Як вказано у вихідних даних газети, тираж від 23 серпня становить 1 мільйон примірників.

У публікаціях газети критикується опозиція та деякі представники влади – голова Адміністрації президента Сергій Львовчкін та олігарх Дмитро Фірташ. «У номері всього один позитивний матеріал – стаття лідера “Українського вибору” Віктора Медведчука, у якій він розхвалює Митний союз, критикує дії української влади і виправдовує поведінку російської сторони в торговому конфлікті між країнами», повідомляє watcher.com.ua

Стаття, підписана Віктором Медведчуком, розміщена внизу першої шпальти під заголовком «Власть и оппозиция действуют не в интересах страны». Тепер усім зрозуміло хто стоїть за поширенням фальшивки і сайтом “Українська кривда”.

***

Депутати Зборова захищають мера, який взяв нібито не хабар, а на зарплату людям

***

Якою буде погода восени на Тернопільщині?

***

Поруч з кафедральним собором на честь святих Костянтина та Єлени у Тернополі збудують … торгово-розважальний комплекс?

***
Як у Збаражі зняли мера-скандаліста (аудіо)

Тернополяни, будьте обережні : неприємні дні за геофізичними чинниками

Якою буде погода восени на Тернопільщині?