111

Голова Козівського районного суду Боднарук Богдан Васильович

Як повідомили “ПРО ВСЕ” свідкі аварії, годину тому голова Козівського районного суду Боднарук Богдан Васильович за 500 метрів від села Теофіпілка Козівського району потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. Його джип “Хюндай” стоїть на даний момент без номерів і побитим лівим крилом. Інша іномарка, яка постраждала, “Форд” – перевернута дороги дригом.

Чому не має на місці аварії номерних знаків – невідомо. Дивно також, що судді також не має на місці. Очевидці з місця пригоди стверджують, що суддя втік. Проте, даїшники повідомляють, що нібито він зараз проходить тест на алкоголь у Козові. Так це чи ні – громадських активістів, які б авторитетна це підтвердили – не має.

Аудіорозмова зі свідком, який перебуває на місці аварії

О 15 годині “ПРО ВСЕ” повідомили, що суддя повернувся на місце аврії після так званої експертизи. Свідок аварії – жіночка, яка їхала у “Форді”, розповіла журналісту, який працює на місці аварії, що після ДТП швидко приїхав, напевно, син судді. Він і зняв номери.

На щастя в аварії ніхто серйозно не постраждав. Жерт не має. Наразі автомобіль “Форд”, який був перекинувся, вже поставили на колеса.

2 comments

  1. Вова

    він частенько вмазаний їздить тому мабудь затерти хочуть!!!

  2. Васік

    Дуже цікаво, судді їздять на джипах. У суддів висока зарплата, джипи купляють і вілли будують.МАРАЗМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.