111

Про скандальну будову на вулиці Сагайдачного у Тернополі знають вже не лише у Тернополі чи Західні Україні. Інформація дійшла навіть за океан у США. Про це, напевно й не здогадувався лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, який недавно відвідував українську діаспору. На одній із зустрічей колишня тернополянка, яка має родину в Тернополі, запитала про цю ганебну будову. Очевидці розповідають, що Олег Тягнибок змінився в обличчі як тільки почув питання. Після критичного питання українки як це так патріотична партія “Свобода” і мер-націоналіст забирають дитячий майданчик та ще й можуть розвалити катедральний собор через осоружну будову, Тягнибок запевнив, що у Тернополі таке будівництво буде припинене, якщо воно має місце.

Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” просить українців США розповісти детальніше про цю зустріч, можливо, у когось є фото чи відеозапис із зустрічі. Просимо зголоситися provse87@mail.ru

Олегу Тягнибоку у Тернополі збудують дім з допомогою вертольота!

1 comment

  1. Макс

    Надал і вся свобода разом взята приватизовує місто, розкрадають все що можна, один видає документи інший говорить що нічого там не буде….не вірте все буде так як їм треба!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.