Немовлята, вагітні та літні люди обов’язково мають бути щеплені від грипу

Поділитися

ВООЗ особливо наполегливо рекомендує робити щеплення проти грипу немовлятам, вагітним та людям літнього віку, повідомляє УНН.

У Організації наголошують на тому, що найефективнішим шляхом профілактики грипу та важких наслідків є вакцинація.

“Вакцинація особливо важлива для людей з груп підвищеного ризику розвитку серйозних ускладнень грипу , а також для людей , що живуть разом з людьми з груп високого ризику або здійснюють догляд за ними.

ВООЗ рекомендує щорічну вакцинацію для наступних груп населення: мешканці будинків престарілих та будинків інвалідів; люди похилого віку; люди з хронічними хворобами; вагітні жінки , працівники охорони здоров’я , люди, що займають відповідальні пости , а також діти у віці від шести місяців до двох років”, – йдеться у повідомлення ВООЗ.

Нагадаємо, за словами експертів, щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти — щороку медики фіксують в середньому пів мільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).

Комусь завинив народний депутат Ігор Побер?

Розрив між пенсією пересічного тернополянина і чиновника досягає 15 разів