111

У Тернополі затримано гастролера зі Львова, який обкрадав кімнати у студентських гуртожитках. Про це УНН повідомили у прес-службі ГУМВС України в Тернопільській області.

26-річний, двічі судимий мешканець Львова був затриманий тернопільськими правоохоронцями за підозрою у вчиненні крадіжок зі студентських гуртожитків.

Під час досудового слідства з’ясувалося, за два дні, коли львів’янин з’являвся у Тернополі сталося шість крадіжок, до яких він виявився причетним. Збитки від відвідин непроханого гостя вимірювалися тисячами гривень, адже техніка, яку викрадав, вартує недешево.

Вдалося довести причетність підозрюваного до викрадення восьми ноутбуків та двох фотоапаратів. Загалом, сума збитків сягає майже тридцять тисяч гривень.

Як стороння людина проникала до студентських гуртожитків – відповідь на це запитання шукають правоохоронці. Зі слів самого підозрюваного, деколи вдавалося користатися відсутністю вахтерів, а інколи – шляхом обману, представляючись студентом.

Двері до кімнат, як правило, він вибивав плечем.

За один день перебування у Тернополі чоловікові вдалося проникнути до гуртожитків економічного вищого навчального закладу та педагогічного університету. Тоді з трьох кімнат зникли три ноутбуки. Рекордним був похід до гуртожитків, що поблизу центрального ринку. За раз він збагатився п’ятьма портативними комп’ютерами та двома фотокамерами. Частину краденого здав у ломбарди, решту продав на ринку.

Дії львів’янина слідчі кваліфікували частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.