111

Сьогодні о 13 годині, під час прямої трансляції з Євромайдану у Тернополі попіариться мер Сергій Надал. Саме тому почав пряму трансляцію провладний телеканал ТВ-4. Горе-мер нібито має прочитати лекцію. Про організацію дискусійного клубу, інтелектуальних бесід не йдеться. Після цього, о 14 годині буде прочитано молитву. О 16 годині на майдан має завітати ще одне “чудо” – Валентин Хоптян, якого сьогодні запросили офіційно майданівці. О 16 годині також відбудеться брифінг організаторів майдану для місцевих ЗМІ. Для журналістів це не надто добра накладка в часі, проте якось викрутяться.

Ну і далі майдан матиме дискотеку. Як жартують іронічні тернополяни, інакше студентів втримати на площі не можливо. Особливо прикро вражає активна експлуатація рагульського репертуару Дзідзя. Хто стоїть на майдані: еліта, інтелігенція з вузів чи … ???

Сьогодні організатори майдану в Тернополі дякували навіть міліції, що “правоохоронці з народом”.

А от чи задоволені підтримкою політиків, зокрема 8 нардепів майданівці? Якби не говорили студенти, яких відпустили ректори на майдан із погодження з Табачником, остаточне рішення євромайдану є ж політичним.

Тому нас зацікавила думка читачів “ПРО ВСЕ” щодо місцевих політиків. Частина з них постійно “тусується” в Києві, але звітує про свою роботу у фоторепортажах у соцмережах. Деякі приїжджають до файного міста, а наступного дня їх можна побачити в столиці.

У Тернополі ідею євромайдану активно експлуатують свободівці, які на цій темі найбільше піаряться, штаб майдану у Тернополі складається повністю з їхніх людей. Звичайно, можна сказати, хто мішає іншим силам підключатися? Питання для чого? Піарити Надала і “Свободу”?

Питань безліч. Відповідей може бути ще більше. Проте, нам цікаво знати, що думають читачі “ПРО ВСЕ”.5 comments

 1. Pele

  Зігрітися і випити теплого чаю можна в громадській приймальні народного депутата Побера І.М. за адресою бульвар Шевченка 23, каб. 4 (2 поверх, колишнього готелю Україна)
  + можливість скористатись інтернетом щоб почитати новини;)
  Контактний тел. 097 454 50 50 Андрій Цибульський

 2. Олег

  Я бачив по телевізору нардепа Бойка в Києві, Стойка як вийступав, Апостол тримає прапор, Кайду нині з Тягнибоком біля Кабміну. Трохи є. Не сплять. молодці. Але як профукають цей майдан з тими баранами-студентами, які дійсно лише танцюльки в голові – то капець буде тій Україні. Але сподіваюсь на краще. Хоч не люблю Стойка, але мусів голосувати, бо я з Чорткова. Кращого від опозиції не було

 3. Галина

  Не терплю дурнів. а серед тернопільських нардепів їх чимало. і ще й всі від опозиції..ну був собі муц..то й на користь було..щоб інші не хотіли ганьбитися…а нині..сором інколи дивитись верховну раду…як згадаю як пінились за чортків проти комуняк і регіоналів…думали, що весь народ дурний? вони ж разом потім по дівках і пянках ходять

 4. Андрій

  Люди добрі,чи хтось із вас бачив нашого депутата Деревляного на якомусь майдані? Кажуть, в Києві його немає, в Тернополі його точно не було. Від кого він ховається?

 5. Ярослав

  Доречний попередній коментар!!! Кожен з народних депутатів від Тернопільщини на майданах були, Свобода більше на Тернопільському, від Батьківщини та Удару у Києві. Але п.Деревляного я також не бачив, хоча слідкую прямі ефіри як у Києві та у Тернополі. Я думаю що він перепрацювався на попередньому пленарному тижні, пішов в загул!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.