111

У Тернополі вже майже тиждень як функціонує Євромайдан. Люди вірять, що їхня позиція, присутність на Театральному майдані здатні вплинути на президента та уряд.

Редакція інтернет-газети “ПРО ВСЕ” також сподівається на краще, що Україна таки підпише угоду про асоційоване членство в ЄС, проте у журналістів виникає чимало питань на які так і не може знайти відповіді у цій заплутаній комбінації.

Наприклад, що робить постійно мер Тернополя на Євромайдані? Він же три роки на кожній сесії сотню земельних питань “дерибанить”!

Як ректори тернопільських вузів відпустили студентів? Вони ж без вказівки Табачника й слова не скажуть?!

Чому на Євромайдані у Тернополі 90% часу займає дискотека? Лише щоб грітися чи щоб студенти не мали часу задавати конкретні питання? Чому не створено аналітичну групу Євромайдану у Тернополі?

Чому не має елементарного прес-центру? Чому майдани без політики, хоч кінцеве рішення майдану має якраз політичну складову!?

Лише час допоможе розставити усі крапки над “і”. Наразі ж пропонуємо фоторепортаж з тернопільського майдану.

2 comments

 1. Тарас

  Шановні майданівці, хтось із вас бачив на євромайдані Києва чи Тернополя голову тернопільської Батьківщини Деревляного? Де він пропав? Від кого ховається?

 2. думаємо і робимо кожен для себе висновки...

  Зважаючи на викладене в статті і з власних спостережень стану Євромайдану в Тернополі, можна зробити декілька висновків –

  1. причина такого стану криється в його лідерах (студентських, молодіжних), які навіть неможуть системно зрозуміти для чого їм ці студенти і які питання -вимоги ставити і як їх вирішувати з їх же допомогою. доказою є відсутність прес-центру – а для чого його??? вимог ніяких, питань ніяких…все красиво…ШОУ продовжується..

  2. нерозуміння процедури прийняття рішень в країні, тобто хто конкретно приймає рішення, тобто до кого треба звертатись, що є причиною низької обізнаності і правового нігілізму, а це наслідок кризи в освіті (рівень викладання, хабарництво, кумівство)- про що свідчать коментарі в ЗМІ таких “лідерів – членів оргкомітету”. про яку аналітичну групу може йти мова….осоновна аналітична група сидить на Листопадовій…

  3. послідовне і свідоме “використання” місцевою владою студентів, а студенти не розуміють що їх “використовують” які і далі плескають політикам, хоча загальною особливістю Євромайданів є утримання від виступів політиків і політичних прапорів, тим самим “глумлячись” по якихось ” елементарних” ідеалах Євромайдану

  В Тернополі це порушується – свободівські палатки, які ДОДУМАЛИСЬ (самі ж свободівці, які їх і поставили) запулити назву партії Національним Прапором…
  прапор ОУН, яка, незважаючи на свою історію, наразі є політичною партією і активно “використовується” Свободою, включно із розколом.
  інших організацій, керівниками якиї є політики і тут без асоціювання ніяк..

  4. Для студентів – це не більше аніж ШОУ! і можливість прогуляти пари, для викладачів -відпочити, або зайнятись своїми справами!! ректори нарешті зрозуміли що освіта – це їх бізнес (в прямому і переносному значенні) і тут ринкові відносини діють, особливо в теперішніх для них умовах,коли недобори в вузах. тому щось заперечувати – для них антиреклама…а на вступну кампанію це пригадають абітурієнти, місто то невелике..

  5. Можливість засвітитись починаючим і вже трохи відомим співакам. доказ – от на сьогодні планується концерт- ще одне цьому підтвердження…а можливо і заробити крім своєї ж реклами і трохи грошенят…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.