Футбольні збірні Алжиру, Греції і Хорватії потрапили до Бразилії

Збірні Алжиру, Греції і Хорватії вибороли путівки на ЧС-2014 з футболу до Бразилії, передає УНН.

Алжирці мінімально перемогли вдома збірну Буркіна-Фасо 1:0. На виїзді у першій грі вони поступилися 2:3, але за рахунок більшої кількості гостьових м’ячів стали переможцями пари.

Збірна Румунії не змогла в Бухаресті взяти реванш за поразку 1:3 від команди Греції, зігравши повторну зустріч внічию 1:1. На 2-й хвилині Константінос Мітроглу вивів еллінів уперед. На 54-й хвилині Васіліос Торосідіс “допоміг” господарям бодай зрівняти рахунок, забивши автогол.

Збірна Хорватії завдяки м’ячам Маріо Манджукіча на 27-й хвилині і Даріо Срни на 47-й взяла гору над командою Ісландії 2:0 після нульової нічиєї у першому поєдинку. Капітан “Шахтаря” забивав, коли хорвати грали вже в чисельній меншості — ще на 38-й хвилині першого тайму був вилучений М. Манджукіч.

“Тернопільські театральні вечори” дадуть нового керівника театру?