Після співпраці з мером Тернополя перший заступник прокурора області піде на пенсію “в портянках от Версачі”

Поділитися

У меня в натурє, кум в прокуратурє

’’Після «співпраці» з свободівським мером Тернополя – Усамою «Бен-надалом», перший зам. прокурора Тернопільської волості Банах С. «уйде на пенсію в портянках от Версачі», а Тернопіль залишеться без парків та зелених зон.

Біля двох тижнів тому підприємець Басага (саме їй передано в оренду землю на якій розміщені будівлі жителів вул. Острозького 23) прийшла на місце забудови «під шафе». Повідомила : Я «вже все порішала, і через 2 тижні розпочнеться будівництво».

«У меня в натурє, кум в прокуратурє» – так неформально , при друзях висловлюється Бен-надал про 1-ого зама з прокуратури Тернопільської волості – пана Бана ха-ха.

Розуміючи те, що звертатись в місцеву прокуратуру немає змісту (на всі звернення – формальні відписки) громадяни спільно з громадською організацією «Тернопільські підсумки» написали звернення, аж до Генерального прокурора України.

Щоб не витрачати Ваш час на технічні подробиці звернення пропонуємо Вам короткі витяги з листа:

…..в історичній частині міста Тернополя (охоронні номери Кабміну 293М,294М) з порушенням ДБН (360-92), планується будівництво чотирьохповерхового будинку. Під знос визначено господарські будівлі людей будинку по вул.Острозького,23. Згоди в мешканців ніхто не запитував. Згідно замірів, проведених мешканцями, під будівництво можна виділити : мінус 2 метри (ДБН 360-92). Мешканці виступили проти. Перший заступник прокурора Тернопільської області Банах С. – кум мера Надала С….. …Про ці порушення письмово, неодноразово, рекомендованими листами повідомлялось в усі можливі інстанції. На наше звернення приходили систематичні відписки. Реагування відсутнє.

Враховуючи інформацію викладену в скарзі просимо:

Вжити заходів прокурорського реагування та доручити провести контрольні заміри розмірів земельної ділянки відведеної під будівництво, на місцевості , в присутності мешканців та представників Тернопільської обласної громадської організації «Тернопільські підсумки» (тел.0679963258), в питанні відповідності дотримання ДБН, зокрема (360-92)…

Голова ТОГО «Тернопільські підсумки» Білан Т.Б.

P.S. ’’Після співпраці з мером Тернополя – «Бен-надалом», перший заступник прокурора області Банах С. «уйде на пенсію в портянках

от Версачі»…’’ – так тернополяни між собою характеризують дії певних керівників, підлеглих Вам підрозділів .

Ми усвідомлюємо, що цим зверненням «розворушили осине гніздо». І в скорому часі прокуратура вже для нас , захисників Острозького «почне справи шити».

Однак , перед тим , як вони це будуть намагатись зробити, хай опустяться на грішну землю, І:

1. Доручення президента про те, що «корупцію в рядах держслужбовців треба викоріняти «кальоним желєзом»» ще ніхто не відміняв.

2. Прикривання крадіжок Тернопільских яничарів у вишиванках не всім може сподобатись на Київських пагорбах. До пенсії можна «не дотягнути».

3. І саме основне: люди захищають свою приватну власність. Сьогодні заберуть в них, завтра можуть прийти до нас. ДБН 360-92 по вул. Острозького дійсно порушені.

Правда не повинна захищатись. Правда повинна нападати!!!

З повагою, Голова ТОГО «Тернопільські підсумки» Білан Т.Б.

P.S.Шановні представники прокуратури. Проведіть заміри згідно закону, і я перший скажу Вам дякую.

Як будівельний аферист з Тернополя Щепановський “відсидів”, а нині відпрацьовує у теплицях Фірташа

***

Як бучацькі дівчата мусіли в Тернополі прапори носити

***

Агрохолдинг “Мрія” розпочав ремонт доріг, які знищив фурами на Тернопільщині?

***

Нардеп розповів про “тернопільських китайців” з мертвими президентами (відео)

***

Виявляється, крім Партії регіонів, на Тернопільщині ніхто не вміє вирощувати хліб

***

Понад 30 тисяч жителів Тернопільщини нині перебувають за кордоном

***

Збірна України перемогла Францію 2-0!!!

***

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Чортківській центральній комунальній районній лікарні фінансові інспектори виявили порушення що призвели до втрат на суму 125 тис. гривень

У Тернополі безробітних змушують бомжувати – збирати вторсировину і прибирати місто