Ібрагімович – Роналдо – 2:3

Справжній футбольний трилер розіграли на “Friends Arena” у стокгольмському передмісті Сольна гравці збірних Швеції і Португалії. Матч виграли піренейці 3:2, передає УНН.

За законами жанру були в захоплюючому видовищі і свої герої, причому одразу два і обидва головні. Основні події в зустрічі розігралися по перерві, оскілки перший тайм завершився внічию 0:0.

На 50-й хвилині Крістіано Роналдо, так само, як і у першій грі, відкрив рахунок за португальців. А з 68-ї по 72-гу хвилину Златан Ібрагімович вивів уперед уже шведів.

Однак наступна відповідь К. Роналду виявилася ще більш вражаючою. Свої два м’ячі гравець “Реала” провів на 77-й і 79-й хвилинах.

Один з двох великих форвардів сучасності, в даному випадку З. Ібрагімович, до Бразилії в якості гравця не поїде. А значить, ми не побачимо на чемпіонаті світу і ще однієї синьо-жовтої збірної.

“Тернопільські театральні вечори” дадуть нового керівника театру?