111

До редакції тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” зателефонували педагоги однієї із шкіл Збаразького району. Вчителі обурені, що їх змушують придбати одну дорогу ампулу вакцини проти грипу.

-Вартує вакцина -150 гривень,- розповів “ПРО ВСЕ” педагог, який просив не називати села та його імені. У нас була неофіційна педрада. Ми вирішили скинутись по 3 гривні, щоб від нас відстали. Розуміємо, що таким чином намагаються збути вакцину, яку ніяк не може розпродати син Раїси Богатирьової. Проте, коли сьогодні з району знову подзвонили і сказали, що кожен вчитель має із зарплати віддати одноденний заробіток на невідомо що, то вже нас зачепило. Вирішили вам зателефонувати і розповісти правду. Ми переконані, що таке неподобство діється у кожній школі не лише району, але й області. Думаємо, такі недолугі накази “спускають” з обласного управління, бо для чого “заврайно” налаштовувати проти себе педагогів? Тільки усі бояться сказати, мовчать.

Педагоги ж цієї школи вирішили вакцину нікому не застосовувати, оскільки навіть не знають як її колоти, кому можна, які протипоказання. Інструкції до ампули не додавалось.

-Вирішили просто викинути,- відверто розповів літній педагог журналісту.

У відділі освіти Збаразької районної державної адміністрації заявили “ПРО ВСЕ”, що до них таких скарг не надходило ні щодо купівлі ампули, ні щодо збирання одноденного заробітку педагогів .

У райвно лише цікавились, з якої це школи зателефонували. Анонімних повідомлень чи скарг чиновникам також не надходило з цього приводу.1 comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.