111

Перехожими поблизу залізничної колії на зупиночній платформі по вулиці Городоцька м. Львова було виявлено труп жінки. Люди одразу ж повідомили по дану подію правоохоронців. Про це УННповідомили у прес-службі УМВС України на Львівській залізниці.

На місці події транспортні правоохоронці разом з медиками оглянули труп жінки. Ознаки насильницької смерті не були присутні. Тіло загиблої було направлено до моргу м. Львова для проведення медичного дослідження.

У ході встановлення особи загиблої, правоохоронці за допомогою службової собаки вийшли на помешкання де проживала загибла. 27-річна мешканка Львівської області винаймала житло неподалік залізничної колії. За словами сусідів вела розпусний спосіб життя. Власник квартири розповів, що уже чотири дні як не бачив квартирантки. Однак аби встановити де останні дні перебувала загибла, чоловік порадив поспілкуватись з її подругами. Ті в свою чергу розповіли, що тривалий час дівчина проводила час з хлопцем Антоном (ім’я змінено).

Встановивши чоловіка, правоохоронці допитали його і на цьому все стало на свої місця. Він розповів, що деякий час проживав разом з Оленою. Однак одного ранку прокинувшись, побачив, що вона не дихає. Перелякавшись, він не знав як діяти. Тому труп на протязі трьох днів перебував у квартирі. Коли уже запах перешкоджав йому, вирішив позбавитися його, а саме залишити на зупиночній залізничній платформі.

Такий вчинок чоловік пояснив, тим, що він уже неодноразово судимий і боявся, що може знову понести покарання.

У чому його могли звинувати, важко зрозуміти, оскільки медики встановили, що Олена померла природною смертю. Дівчина уже протягом тривалого часу мала проблеми зі здоров’ям та хворіла на туберкульоз легенів.

Як депутати організували земельну аферу в Петриках на 70 мільйонів доларів

***

Їхали трактори по праці дітей. Про що дбає влада міста Тернопіль?

***

Матч «Нива» – «Олімпік» покаже телеканал «Футбол»

***

У Тернополі відбудеться родинний марафон «Тату, почитай!»

***

У Тернополі вандали хочуть зірвати рок-концерт гурту Brevis?

***

У режимі суворої таємності “Бен – надал” звітував сам собі про 3 роки царювання в Тернополі

***

Знову аварія у Тернополі: як люди затримували п’яного водія (відео, фото)

***

Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності заздрить голові Тернопільської облради?

***

Керівник “Тернопільгазу” Олег Караванський згадав про аграріїв, які знищують дороги Тернопільщини

***Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.