111

У ході прокурорської перевірки виявлено факт незаконної передачі службовими особами однієї із сільських рад Гощанського району в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 38,2 га вартістю понад 1 млн грн. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що службовці сільради, порушивши вимоги Земельного кодексу та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, незаконно, без складення документації із землеустрою та винесення питання на розгляд сесії передали підприємству на підставі договору оренди зазначену земельну ділянку.

При цьому, ця ділянка відноситься до земель резервного фонду сільськогосподарського призначення (рілля) та знаходиться за межами населеного пункту (тобто право розпоряджатись нею належить тільки органам держземагенства в області).

“Прокуратурою Гощанського району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.365 КК України (перевищення службових повноважень). Триває досудове розслідування, – про це повідомив прокурор Гощанського району Я.Квятковський. – Разом з тим прокуратурою до Господарського суду Рівненської області направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Головного управління Держземагентства в Рівненській області про витребування вказаної земельної ділянки з чужого володіння”.

“Тернопільські театральні вечори” дадуть нового керівника театру?

***

Як до Тернополя “прилітали” інопланетяни (фото)

***

Після співпраці з мером Тернополя перший заступник прокурора області піде на пенсію “в портянках от Версачі”

***

Як будівельний аферист з Тернополя Щепановський “відсидів”, а нині відпрацьовує у теплицях Фірташа

***

Як бучацькі дівчата мусіли в Тернополі прапори носити

***

Агрохолдинг “Мрія” розпочав ремонт доріг, які знищив фурами на Тернопільщині?

***

Нардеп розповів про “тернопільських китайців” з мертвими президентами (відео)

***

Виявляється, крім Партії регіонів, на Тернопільщині ніхто не вміє вирощувати хліб

***

Понад 30 тисяч жителів Тернопільщини нині перебувають за кордоном

***

Збірна України перемогла Францію 2-0!!!

***Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.