111

Євромайдан повинен проголосити лідера партії “УДАР” Віталія Кличка єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2015 року в новорічну ніч. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний діяч Дмитро Корчинський, передає УНН.

“В.Кличко досі не проголошений єдиним кандидатом від опозиції, бо інші члени опозиційної трійки прагнуть виторгувати собі якомога більші поступки з його боку. Цими поступками він послаблюється. Майдан має через голови А.Яценюка і О.Тягнибока проголосити Кличка єдиним кандидатом вже в новорічну ніч”, – написав Д.Корчинський.

За словами політичного діяча, на перші ролі в опозиції мають вийти “Свобода” та “УДАР”, оскільки “Батьківщина” перенасичена зрадниками.

“На перші ролі мають висунуться “УДАР” та “Свобода”. “Батьківщина” занадто обтяжена зрадами та нечистоплотністю, вона є слабкою ланкою”, – відзначив Д.Корчинський.

Нагадаємо, 1 грудня у Києві зібралося багатотисячне народне віче, яке пройшлося ходою від пам’ятника Тарасу Шевченку до Майдану Незалежності. В результаті відбулося захоплення будівлі КМДА та будинку Профспілок на Майдані Незалежності. Того ж дня відбулися жорстокі сутички на вулиці Банковій під Адміністрацією Президента між представниками правоохоронних органів та радикально налаштованими учасниками протесту, які намагалися прорватися до головної адмінбудівлі. В результати біло травмовано за різними підрахунками кілька сотень осіб та понад 40 представників ЗМІ.

Прокуратура міста Києва розпочала перевірку інформації щодо причетності лідера організації “Братство” Дмитра Корчинського до штурму Адміністрації Президента на вулиці Банковій. Згодом було оголошено, що лідера організації “Братство” Дмитра Корчинського оголосили у розшук. Прокуратура звернулася до суду, щоби суд оголосив Д.Корчинського у розшук у зв’язку з наявністю інформації про те, що політичний діяч перебуває за кордоном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.