111

Спочатку кілька речень про наш край…

Тернопільські журналісти палко підтримують ідею Майдану. Проте, дізнавшись інформацію про ганебні факти крадіжки коштів, фіктивних автобусних рейсів окремими тернопільськими політиками, почали вимагати звіту за використані кошти. Завтра “студенти” Євромайдану зустрінуться з журналістами і продемонструють їхню бухгалтерію. За попередніми висновками, одна із журналісток мала можливість переглянути “папери”, у них все гаразд. А от щодо звіту політиків, то є величезна проблема: наразі штабісти-партійці їздять і “підчищають” гріхи своїх однопартійців. Наразі чітко зрозуміло, що за цими наслідками буде змінено керівництво фракції “Свобода” у Збаразькій районній раді та обласної і міської організацій. Принаймні, у цивілізованій країні так би було. Наразі ж один із нардепів неофіційно лише обіцяє відрізати собі руку, ручаючись за своїх партійців. Детальніше “ПРО ВСЕ” розповість згодом.

Здавалось, що такі “гріхи” наплодили лише окремі діячі на Тернопільщині. Ні у Львові, ні у Франківську фінансових махінацій не було помічено. Столиці Галичини навіть прозвітували, але не так, як перший раз, для галочки, у Тернополі. Сьогодні виявилось, що столичний Майдан хотіли вбити у зародку. Деталі – на відео.

Відео Андрія Дзиндзі подій на Євромайдані за 4 години до розгону! Особливо цікаві 11.30 і 17.30 хвилини. На відео організатори чітко зазначають що вони прийняли рішення розпустити Євромайдан!

Своїми міркуваннями з приводу “зливу” студентського Євромайдану поділилась відома журналістка Ірма Крат.
– Пані Ірмо, то що відбувалося на студентському Євромайдані насправді?

– В ту ніч, Андрій Дзиндзя бігав-хвилювався навколо сцени і кричав, чому змінили охорону і чому забирають техніку?!! Панянка Віктория Сюмар на приховану камеру сказала, що студенти не мають більше дров, бензину та харчів.

Я, звичайно, перепрошую, але в ту ніч лише я від В. Пишипишина завезла машину чаю, кави, цукру та води. Пригадую, що Єгор Соболєв, за день до цього, зі сцени розповідав, що гроші несуть пачками, що вони вже не поміщаються до скриньки.

“Ви знаєте, чому чоловік не зміг засунути до скриньки гроші – вони туди не поміщалися. В пачці було десять тисяч гривень. В нас зараз стільки грошей, що якщо ми захочемо, то придбаємо собі гелікоптер “, сказав тоді Соболєв.
Хоча, це могла бути і звичайнісінька брехня, розрахована на те, щоб побільше грошей принесли. Знаєте, це – вишкіл Рибачука: навчив діток заробляти гроші.
Щоб читачі розуміли: колишній глава Адміністрації Президента України пан Рибачук захопив сцену студентського Євромайдану і злив його разом із “любими друзями”.

– Чому опозиційні телеканали не відразу почали транслювати події з Майдану Незалежності ?

Наш телеканал TV “Прихована правда” тієї ночі прийшов встановлювати на сцені нове обладнання, щоб вести пряму трансляцію. Нагадаю, що ми вели трансляцію, починаючи з 21 листопада, в той час, коли три дні поспіль Петро Порошенко забороняв на своєму 5-му каналі висвітлювати початок Майдану. Мовчав тоді і ТВІ три доби поспіль, хоча я благала їх особисто підтримати Євромайдан інформаційно. Вони заворушились лише після того, коли на Майдан вийшло понад 100 000 людей, тоді вони злякались і заговорили.
Порошенко теж 22 листопада прийшов до нас, щоб сказати, як палко він нас підтримує. Однак протягом двох наступних днів його ЗМІ продовжувало мовчати…
. Того ж 22 листопада «на розвідку» прийшов на Майдан без жодної камери генеральний директор ТВІ А. Шевченко. Він три доби не пускав камери до мітингувальників. Просто приходив і чекав…
Але, повертаючись, до тієї ночі, станом на 19.30 нам якийсь «мордоворот» сказав, що у них не має куди під`єднати нашу техніку, і щоб ми прийшли завтра вести нашу трансляцію, бо у них «журналістів вистачає». Хоча насправді на сцені не було жодного журналіста. Тоді нам товариш Віталія Кличка Микита запропонував під`єднатися від його особистого генератора, але і йому не дозволили це зробити. Готувався штурм!

Руслана Лижичко різко поїхала до лікаря. Уявіть собі о четвертій годині ранку вона поїхала лікувати голос. Єгор Соболев з «рок-гурту «Демократичний Альянс» навмисне сказав усім зі сцени, що в нього стався інфаркт і теж поїхав до лікарні, посміхаючись. Рибачук, розуміється, зник в невідомому напрямі. Він попередив лише своїх про штурм, а про тих, хто навіть і не здогадувався – згадав, коли по головах почали бити дубинками.
Тієї ночі замість громадської охорони весь склад охорони сцени складався із співробітників СБУ. Це й зафіксував Андрій Дзиндзя. Тож за годину до штурму, вивезли всю техніку, зняли плазму і навіть забрали сейф. Сейф, в якому не було на бензин, лежало аж 400 000 гривень, начебто довірили винести Ігорю Луценку. Після цього грошей ніхто не бачив. Зараз на Євромайдані коменданти мені розповідають, що збирають в Будинку профспілок за добу від 150 000 до 600 000 грн. Забирає ці гроші начебто другий, вже майже розлучений український мачо – Юрій Луценко
На цьому записі станом на 11:30 ви почуєте, як Володимир Вятрович каже Андрію Дзиндзі :”Через три години тут не буде ні світла, ні музики, ні людей”!

ГО “За всю Україну”

У Тернополі скандал: фінансові махінації з коштами Майдану!?11 comments

 1. sanna

  Навіть якщо частина описаного правда, то виглядає це так, ніби дружина розповідає на все село, що у її чоловіка не стоїть. До чого ця стаття аж тепер? Ті хто хоче підтримати майдан – підтримає, а ті, хто пише подібне, щоб люди не допомагали грошима- перо йому в руки.
  Описуйте тільки перевірені факти, а не”може”, “здається”. Не варто робити на явищі МАЙДАНА запізнілі резонанси.

 2. Петро Н.

  Це напевно Головко обіцяв відрізати собі руку? Йому та Дмитришину за крадіжку більше 15000! грн. з благодійної каси Збаразького МАЙДАНУ, треба відрізати яйця! Дмитришин починав з кукурудзи, потім почав разом з Бочаровим “дєрєбанити” гроші з міської казни,а тепер посягнувся на святе,на пожертви простих збаражан!
  Ганьба таким депутатам та патріотам!
  PS: Сьогодні Головко в Збаражу на МАЙДАНІ знову агітував людей здавати гроші на революцію(напевно вже закінчились гроші).

 3. Ігор

  Я так і не зрозумів хто автор цього Паскудства… Хтось хоче когось дискредитувати? Чи взагалі посіяти сумнів у доцільності Майдану ? Нічого у вас не вийде, старий метод – розділяй і володарюй, вкинути напівправду і писати: “страшна правда”…

  1. Петро Н.

   Що означає вислів “вкинути напівправду”? Я так думаю,що це:
   правда що свободівці-злодії,
   а неправда що вони-патріоти!

 4. Иван Петрович

  Шановні !. Автор не паскудство поширює. щоб ніби-то опорочити святий Майдан та його ідеї. Автор поширює інформацію про ті серйозні ппричини, чому єдиного Дзинзю та його адвоката не випустили (всіх же випустили). Тому, що Дзинзя зафіксував зговір Банди про розгін Майдану, до якого причетні і представники влади (Беркут та їх керівники) і організатори Майдану, які знову там і зараз (Лижичко, Ігор Луценко, Єгор Соболєв, Юрій Луценко, Рибачук і т.д.). Більше того, деякі з них ще й керують усіма нами в новоствореній структурі Народне об’єднання “Майдан”. Ось про що мова. А ця інформація звучала вже і раніше. Автор просто повертає нас до неї, щоб не забули. І нагадує про 400 000 гривень, вкрадених у Майдану. Вам що до них діла нема ? Де звіт про отримані та використані кошти ? В 2004 році також писали, що Каськів привласнив із каси тодішнього Майдану 25 мільйонів гривень, у такий же спосіб. Ніхто не питав, бо ніби соромно було питати, бо ще боронь Боже подумають, що не довіряєш товаріщам або що. І де тепер той Каськів ? Правильно в АП. А чи не АП оранізовувала цей розгін Майдану, попередньо попередивши про це своїх…

 5. вит

  когда вы все очнетесь и поймете все что происходит бред. все эти опозиционеры проститутки . самое страшное это когда студенты поймут что предал их не янык а эта троица. только этой тройке выгодно чтоб юлька сидела (они же ее туда и посадили) . майдан должен быть аполитичен как с самого начала это было. ни один из них не выиграет выборы. спасибо за статью.

 6. Татьяна

  Статья похожа на новый виток атаки ПРдунов, никаких доказательств – сплошной брех – но для партии власти и этого достаточно, все свои суды они провели именно на брехне – так что после такой статьи – вопрос один – сколько заплатили автору статьи за брех и кто этиа подтирка зековская – борис мошлянка!

 7. lol

  Все какбы логично но… Дзындзя сидит, а это не вписывается в его “разоблачительную” деятельность 🙂 Значит он знает больше про влясть чем чем про Майдан. Да и материалами его видео оперирует прокуратура, а слив такого материала комуто выгоден. Кому? Это уже риторический вопрос. Ну а если всетаки правда то Корчинский наш герой, винтовка наша мама….

 8. Нина Петровна

  Сайт голубой ПР, статья брехливая, как всегда, по себе гады судите, антимайдан кинули с деньгами, думаете что и мы такие? Не получится, лохов здесь нет.

 9. Опа

  На 3.39 хв подивіться – не чувак з відео в малиновій куртці що ховався 1 грудня за беркутом?

 10. Хлопці кроваві в очах

  Місяць стоїть Майдан, і тут на тобі то атакують іноземців, то антимайданівці таке брешуть.., то Портнікова “опускають”, – вже не знають що робити!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.