111

Як поділять владу свободівці після перемоги Майдану?

Вчора у тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція свободівців Володимира Стаюри, Марії Чашки та нардепа Олега Сиротюка. Перші двоє прийшли з апеляційного суду, де їм не пом’якшили покарання за псевдоблокування тернопільської облдержадміністрації: спереду блокували ОДА, а з чорного ходу пропускали усіх бажаючих. Не дочекались тягнибоківці у суді на вирок апеляційної інстанції іншої новоспеченої свободівки у міській раді Марії Баб’юк. Прийшли самі на прес-конференцію. Не чекали вони на пані Марію, з вузу якої студенти возили не на практику, а в трудове рабство у Болгарію, й на Театральному майдані… Про що говорили свободівці на прес-конференції, на майдані, можна переглянути у відеозаписі і порівняти. Дивує інше: чому влада у вигляді судової гілки дала їм найм’якше покарання, за статтею, яку їм інкримінували? Скептики вважають, що у цьому проявилась подвійна гра псевдопатріотів. Оптимісти ж вірять, що влада нібито вже не контролює судову гілку і судді таким чином себе убезпечують на майбутнє, коли виграє майдан.

Бережанським районом керуватиме “інопланетянин”, а Зборовом – ставленик колишнього мера

***

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”5 comments

 1. lana

  Переглянула сьогодні новини про цих нібито націоналістів і пошкодувала, що дивилась. Нормальні люди в Тернополі плюються, дивлячись на цих псевдопатріотів. Це ж ганебно! Влада їм нарощує рейтинг, бо падіння катастрофічне. Побачить нині Чашка на 18 годину реальний свій авторитет і вплив. Як я йшла на майдані годину тому – порожньо. Нормальні люди поїхали на Київ, а не периливають з пустого в порожнє. У місті є лише ті, хто не виїхав на заробітки і мусить йти на роботу. Дякую редакції “ПРО ВСЕ” за іронію, а не пусте переказування брехні. Знаю, нині не модно критикувати свободу і решту деревляно-поберистих…Але люди добрі, як уявлю собі Надала ще раз в кріслі мера, на другій каденції, то аж плакати хочеться…хоч емігруй закордон від тих засранців тягнибока, які ніде не працювали, а вміють лише пащекувати і красти

 2. Kros

  Як згадаю бабючку, коли вчився – це ж перша хабарниця! та рівень галицького – нижче плінтуса!!! лише гроші..і ця пародія на політика купила собі депутатський мандат а сьогодні ще моралізатурствує… я в шоці від її шуби і голодних пенсіонерів… люди..прозрійте і женіть тих злодіїїв…які Вас просто дурять і брешуть вам в очі. Невже Вас попередні партії не навчили???

 3. Олеся

  Маємо таких політиків, на яких заслуговуємо…

 4. Влад

  Чогось ви аноніми боягузи не записались в страйком, не розповідали людям на майдані про звірства, які вчинила мабуть улюблена вами влада, а тільки те і вмієте що обпльовувати сьогоднішніх героїв.
  А все тому що москальського напрямку, а ми йдемо в Європу.


  1. Author
   Борис Машлянка

   Кожен матеріал на сайті “ПРО ВСЕ” підписаний. Люди збираються не через діяльність страйкому, а за покликом серця, протестучи проти звірств влади, а місцеві попандопали від політики лише використовують для власного піару. про це свідчать і спільні голосування з владою в облраді, і діяльність депутатів нібито патріотів у Тернопільській міській раді, які голосують за будівництва в парках… Записуватись у страйком не має сенсу. Чи потрібен страйком у столиці? Ось і все..у Тернополі ця структура штучна і не впливає..краще б ті страйкарі проголосували нормально за відставку Хоптяна…а то підтримали ж свободівці ремонт доріг у Тернополі та області в ГРУДНІ!!! “ПРО ВСЕ” – за ЄС. Але проти, щоб місцеві простосуванці використовували громаду у своїх приватних цілях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.