111

Народний депутат від Тернопільщини Михайло Апостол взяв участь у вертепі Майдану. Ким був наш депутат – дивіться скоро на ТБ.

В ролях Ірода Межигірського, Царя Московського, Янгола, Діда, Баби, Кози були народні депутати та громадські активісти. Фантастично колядував гурт “ТаРута”. Взагалі було дуже-дуже круто! Насміялися від душі!

Дивіться “Майданівський вертеп” сьогодні на Майдані та скоро на ТБ! — разом із Сергій Воронов, Олег Куявський, Леся Оробець, Михайло Апостол, MO Livinsky, Iana Verteba, Andriy Shevchenko, Євген Їжак, Олена Романенко, Іван Крулько та Сергій Митрофанський.

2 comments

  1. філософ

    Дійсно,а куди ж ще Апостолу піти,як не у Вертеп. У Верховнозрадіському Вертепі він грає позитвну дудку і дурить тернополян. Жме кнормпку так,як потрібно. Але ще жодної по справжньому спорви дял Україн7и та Укораїнців не зроби. Кебета не та.

  2. Ярина

    Я думаю що п. Апостол самий активний депутат від Тернопільщини, як у Верховній Раді так і на “Європейському Майдані”. Приїдьте на Майдан і ви все зрозумієте! Ми маємо гордитись таким народним депутатом, а не поливати брудом! З Наступаючим Новим роком!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.