111

 

10 грудня о 14.00 на Театральному майдані Тернополя відбувся флеш-моб «Мовчазний протест» проти розгону спецпідрозділом МВС «Беркут» акції мирного протесту в Києві 30 листопада та 1 грудня. Такою акцією мітингуючі висловили свою підтримку незаконно затриманим та жорстоко побитим спецпризначенцями учасникам Майдану.

 

Після цього люди, незгідні з репресіями, влаштованими владою у Тернополі та по всій Україні, сформували колону і рушили до обласної прокуратури та УМВС. Там вони зустрілися з народним депутатом України від ВО «Свобода» Олегом Сиротюком, аби разом вимагати справедливості для переслідуваних владою свободівців Володимира Стаюри, Марії Чашки та Марії Баб’юк та десятків інших новітніх політв’язнів.

 

Народний депутут Олег Сиротюк у своїй промові наголосив: “Всі ми тут –  учасники мирного  народного зібрання. Міліція, яка зараз нас оточила, повинна займатися розкриттям злочинів, боротьбою з хабарництвом та корупцією, а не воювати проти  власного народу. Кожна людина, яка носить погони, повинна заявити, що засуджує злочинні і протиправні дії “Беркуту”. Ми вимагаємо притягнути до кримінальної відповідальності  тих злочинців в погонах, які ганьблять нашу честь. Тільки в українській незалежній державі буде справедливість і буде така правоохоронна система, яка буде захищати інтереси людей, а не злочинного режиму”.

 

«Янукович воює з власним народом за допомогою силовиків, адмінресурсу, суддів та іншої тотальної каральної системи, запровадженої з Межигірських пагорбів. Але це програшна війна, бо нас з вами більше, аніж цих найманців. Та й вони, зрештою, в більшості не підтримують злочинних та незаконних наказів президента, що заплямував свої руки людською кров’ю. Щоденно росте список тих, хто виходить із партії регіонів, звільняється з посад та відмовляється від участі у так званих «антимайданах». Ми ж не розслабляємося, тримаємо оборону і вимагаємо відповідальності для усіх причетних до репресій», – зазначив голова Тернопільського Штабу Національного Спротиву Володимир Стаюра.

 

Люди, обурені діями правоохоронних органів, зверталися до заступника начальника УМВС в Тернопільській області Василя Облєщука із запитаннями, чому досі не покарані ті “беркутівці”, які жорстоко побили студентів, журналістів та інших мирних мітингуючих у Києві. Але конкретної відповіді так і не отримали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.