111

Якщо голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян перелякався і зник із суспільно-політичного життя області, то окремі чиновники на місцях продовжують свою гнилу політику. Зокрема, керівник Бучацької райдержадміністрації Василь Савка везе на столичний антимайдан регіоналів медиків- праціників ФАПів зі свого району. Людей набрали під тиском. Правда, джерела “Про все” повідомляють, що тиск трансформувався у 450 гривень за дві доби ганьби.

Машканці Бучача, які зателефонували до “ПРО ВСЕ” дивуються позиції керівника району, який мешкає у селі Зелене. Після Помаранчевої революції водії рейсових автобусів ще тривалий час відмовлялись зупинятись у селі Зелена, оскільки там проживає, а нині і керує голова Бучацької райдержадміністрації Савка.

Везе ганьбу Бучацького району на антимайдан Партії Регіонів перевізник Маліновський, якому погрожували відібрати ліцензію, якщо відмовиться обслуговувати Партію Регіонів.

У Бучачі голова райдержадміністрації побив жінку

2 comments

  1. !

    медики на майдані потрібні, нехай перебігають…або роблять агітацію в зоні регіоналів ))

  2. PeterS

    11 грудня о 00.20 год. на Тернопільському залізничному вокзалі я бачив голову Козівської райдержадміністрації і декількох працівників Тернопільської ОДА. Можливо вони також когось везли силоміць до Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.