111

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості посадовими особами комунального підприємства одного з населених пунктів Збаразького району.

Встановлено, що внаслідок незабезпечення збереження лісових насаджень посадовими особами комунального підприємства, здійснено незаконну порубку дерев на території парку у одному з населених пунктів Збаразького району.

У результаті, довкіллю спричинено істотну шкоду.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб).

Загалом органам прокуратури області у поточному році у сфері охорони лісових ресурсів розслідувано та скеровано до суду 3 кримінальні провадження. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 142 посадові особи, відшкодовано майже 100 тисяч гривень. За наслідками наглядових перевірок заявлено позовів на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.