111

Сьогодні у Тернополі продовжується мирний протест в облдержадміністрації, депутати облради спілкуються з краянами, які прийшли до них на прийом. Все відбувається доволі цивілізовано. Оскільки чимало людей хотіли б також почути думку очільника Тернопільської облдержадміністрації з приводу ситуації в Україні, керівник Штабу національного спротиву Володимир Стаюра зателефонував до голови ОДА Валентина Хоптяна. Валентин Антонович запевнив, що його не має на роботі, бо він захворів. Мовляв, ще зі вчорашнього дня піднявся тиск. У якій лікарні він знаходиться на лікуванні губернатор відмовився. Разом з тим, на пропозицію написати заяву на звільнення Валентин Хоптян відмовився.Мовляв, він людина президента. Пан Стаюра дотепно пожартував, якщо Віктор Янукович вам скаже повішатись, чи підете вішатись. Губернатору, певно, дуже кепсько морально, оскільки жарту не зрозумів і заявив у присутності журналістів, що готовий це зробити.

Відео телекомпанії TV-43 comments

 1. вася

  Наказую:

  – Лізь у зашморг, та стрибай донизу!

  Президент.

 2. Olevara

  Україна в небезпеці. В Тернопільському прес-клубі відбувся круглий стіл на тему: Звернення до силових структур виконувати присягу України, яку вони давали народові УКРАЇНИ , а не злочинні накази своїх керівників
  деталі тут:
  http://www.youtube.com/watch?v=z33m9-oT0tQ&feature=youtu.be

 3. Mariana

  Вася, і ти ще можеш думати про ЄС???Що це за самосуд??Закрий пельку і сиди тихенько,не позорся – грішник!!а щодо “дотепного жарту” Стаюри, ще одне невиховане, тупе створіння, яке тільки й може що бігати та кричати, а як до справи – рильце в пушку, голова в піску!І він ще рветься до влади не знаючи елементарних правил спілкування, але що тут ображатись на хворих не можна.А Валентин Антонович врівноважена та розумна людина, от і поступив як справжній чоловік- відповів гідно, навіть не запнувшись!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.