Міліціонери вийшли на мітинг проти Януковича та Захарченка

Поділитися

У Севастополі біля будівлі управління МВС пройшов мітинг працівників міліції На акцію вийшли представники міліцейської профспілки “Захист” та громадських організацій “Дорожній контроль”, “Союзу робітників Севастополя” та мешканці міста, пише “Новий регіон”.

Мітингувальники тримали в руках плакати “Віктор Янукович! Севастополь – не Врадіївка, але терпіння не безмежне”, “Годі кришувати незаконну торгівлю, наркопритони, підпільні казино”, “Вимагаємо припинити переслідування членів незалежної профспілки “Захист”. Вони зажадали довести посадові оклади міліціонерів до рівня прожиткового мінімуму, погоджувати розмір премій з профспілкою і вести повний облік понаднормового несення служби.

Учасники пікету також зажадали опублікувати декларації доходів керівництва МВС, відновити на службі незаконно звільнену лейтенанта міліції Христину Паніну, скасувати результати атестації майора Володимира Гордієнка і сержанта Романа Сулейманова, як упереджені, і відновити їх на посадах. Крім того, протестувальники звинуватили начальника Нахімовського УМВС в тому, що він забороняє співробітникам реєструвати заяви громадян про шахрайство з боку фірми, що встановлює пластикові вікна. У той же час в самому райвідділі з’явилося 40 таких вікон. До присутніх вийшли представники УВС і спробували поговорити з мітингувальниками, але були зустрінуті протестами та вигуками.

Активісти побудують Коридор ганьби для Януковича

Свобода слова-2013: остаточні підсумки в Україні