111

Перший заступник прокурора Тернопільської області Сергій Банах “розпочав кампанію” не просто зі збереження власної посади, але й… Для цього кум мера Тернополя  оприлюднив  заяву, в якій усю провину за “прокурорський терор на Тернопільщині” поклав на прокурора області Геннадія Мовчана. Що цікаво, напередодні, о 15 годині 30 хвилин у Тернопільському прес-клубі була оприлюднена заява колективу прокуратури області та міста Тернополя, де Мовчан не був “козлом відпущення”.Там усі прокурори дружньо покаялись, що  винні. Але “без вазиліну”. Проте, під вечір, в прокуратурі переграли сценарій. Чи то Сергій Надал допоміг використати Майдан, чи то заступник Мовчана  такий спритний, але спеціально під Банаха у такій брудній грі “постелилися” місцеві телекомпанії, які ще хочуть, щоб їх поважали, а не насміхалися із запроданської позиції.

Гидко на це все дивитися…І це в час, коли ще навіть не поховали усі тіла загиблих на Майдані!!!.

Тернополяни добре знають, як перший заступник прокурора області Банах нищив рішення органів місцевого самоврядування у судах, де хоч кома була у євромайданівському дусі. Якщо пан Банах такий принциповий, не міг терпіти свавілля Мовчана, то чому не відмовлявся виконувати злочинні накази і “дозволив себе втягнути у порушення законів і моралі”? Нині ж перший заступник прокурора області “зливає” шефа, щоб посісти його крісло?

Прокурори на Тернопільщині такі перелякані, що навіть не приходять на свої прес-конференції

***

Заступник Тернопільського облпрокурора Сергій Банах перепрофілювався у “стрілочника”

***

Вистава від тернопільської прокуратури за мотивами побрехеньок міської ради

 

12 comments

 1. Руслан

  Коли мою будівлю, біля р-ну ” Братислава” обмурував гладкий, а потім його корєш- надал, скільки ми до банаха ходили, коли він ще був міським прокурором Тернополя, а потім і першим заступником прокурора області- все марно. Мовчан, хоч трохи щось робив, хоча також толку мало було, але банах взагалі -все зробим, ми іх накажем- ух ми ім … і все на тому. Крім гарних слів більше нічого .Дуже не хтів надала і гладкого наказувати, яким дуже комфортно жилось при іхньому януковичу . Невже Хлопці на Майдані загибли щоб на місце однієі банди прийшли другі. Руслан Ліштаба 063 3280584

 2. Андрій

  їх потрібно всіх звільнити а краще посадити щоб наступні боялись, і показати маєток банаха в кременеці як вони жирують при владі, потрібно обмежити їхні повноваження що вони не кришували кримінал

 3. Василь

  Про що ми говоримо? Банах э корупціонером, який брав хабарі і передавав, як мені відомо, час тину з них навіть суддям Львівського апеляційного суду. Зокрема від п.Фостика, керівника Тернопільського ЦУМу.

 4. Mалігловка Ігор Сергійови

  Заступник прокурора Тернопільської області Банах С.В. втратив совість. Хоче залшитись “чистеньким! Те що в Тернопільській області та м.Тернопіль процвітала коррупція це також велика “заслуга” Банаха С.В. Гнати його поганою мітлою з прокуратури та віддати під суд. Жодному його слову нема довіри . Нехай знає, що кров загиблих Героїв і на його руках. ГЕТЬ ТАКИХ ПРОКУРОРІВ. ГЕТЬ БАНАХА С.В. З ПРОКУРАТУРИ!!!

 5. Наталя Григорівна

  Та Банах вже так збагатів на тих хабарях, що є набагато багатшим ніж нам здається. Він “кришує” не тільки підприємства в Тернопільській обл., а і в Хмельницькій. О те що його кумам живеться за його плечима дуже гладенько також відомо.А якщо вже він на когось або на щось покладе око то рахуй вже пропав , бо БАНАХ своїх інтересів не попустить. А ще він дуже захищає своїх кумів. Ті ходять недоторканими.А який замок він будує на Кременеччині також треба бачити. Нехай пролита КРОВ НА МАЙДАНІ , ВІДДАНІ ЖИТТЯ СПРАВЖНІХ УКРІЇНЦІВ стануть нам прикладом і ми не допустимо , щоб БАНАХ далі обкрадав нас , адже не за це ми боролись!!!!!

 6. ігор

  а хто посадив Щипановського якого всі кришували і люди отримали просто свої будинки для добудови

 7. сергій

  банах це страшний взяточник.знаю по собі він натовк міліони доларів.це без перебільшення.останєм часом та свиня так знахабніла що за саму незначну справу він стартував з 5000 дол.він буде лизати сраку всім щоб залишитися на любій посаді.таку сволоч треба звільняти і зразу садити.багато людей можуть дати свідчення скільки брав грошей той ублюдок.для нього немає нічого святого.його ікона то банкнота в 100 доларів.і він на неі молиться.фальш з нього аж пре.він думав що таке житя ніколи не закінчиться і зараз він точно шукає любі кінці щоб за любі гроші вирішити собі посаду.і знайти люди якщо та людина з коровячими очима залишиться-то нова влада буде куплена банахом це на 100 відсодків.

 8. Наталя Григорівна

  Люди не допустім Банаха до влади ,бо буде знов все куплене.Давайте,обєднуємося і не дамо тому злодію попасти до влади .Невже ми українці не варті порядочних керівників ,невже тільки злодії.Та краще б не починали ми майдан коли маємо дати владу БАНАХУ.І надати йому можливість розпоряджатись нашим майбутнім

 9. Світлана

  Хочемо висловити підтримку Банаху С.В. від більшості пайових вкладів фірми “Будівельник”, коли збанкрутувала фірма “Будівельник”, ми звертались в усі державні установи міста та області. Нам тільки обіцяли про допомогу. А тодішній прокурор міста Тернополя, Банах С.В. без усяких взяток та заохочень взявся нам допомагати. І сприяв вирішенню справ на користь обманутих вкладників, ми тепер живемо у власних квартирах. За що йому вдячні ! Вважаємо ці коментарі щодо обвинувачення Банаха С.В. безпідставними і необгрунтованими !

 10. Андрій

  він навіть в шумську кришує чорних лошадок, шумська прокуратура безсила і мусить закривати очі на беззаконня, а Кременецький маєток теж оприлюднити для людей,бо є на що подивитись,

 11. сергій

  нехай не думає що відсидиться а потім вискочить десь в хмельницьку або ще десь.ми за ним наблюдаємо на той раз так не буде.якщо купить собі посаду в нової влади яка ними починає торгувати то пострадають всі пострадають фізично якщо більше нічого не допомагає.також можуть пострадати всі його куми за якими ми теж наблюдаємо .ми почекаємо а ви думайте і не спіть бо ви на краю пропасті і повірте ми вас попхаємо навіть порушивши закон.з такими гнидами тільки так боротись.СЛАВА УКРАЇНІ.

 12. Андрій

  Трнопіль чи не саме корумповане місто в Україні.Маємо свого міні=Януковича,міні-Пшонку,команду з кумів-родичів і т.д.Місто приватизовують за копійки,читай -РОЗКРАДАЮТЬ!!! Це не бачить хіба що сліпий.Чесні підприємці відчули на собі місцеву владу.Місцева влада якщо рабить щось на копійку-то на гривню краде.Не треба лукавити що вони білі і пушисті.Люди все бачать.Питання лиш у тім хто буде їх судити.А доказів буде більш ніж достатньо…Але перед тим має бути люстрація,бо вони вже тепер знову починають нагліти.Напевно майдан не навчив їх нічому…Люди! Не будьте наївні! Не дайте себе знову обдурити. Особливо коли будуть перед виборами зявлятись партії на кшталт- “Єдність” чи “Патріоти України”…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.