Щойно з тернопільської облради вивели охорону народної самооборони

Поділитися

У ці хвилини в Тернопільській облдержадміністрації та облраді відбуваються дивні речі. Як повідомили “ПРО ВСЕ” надійні джерела, представники партії “Свобода” у ці хвилини роблять заміну охорони , яка складається з представників Народної Самооборони на хлопців від партії Свобода. 35 “народносамооборонців” виведено з адмінбудівлі на вулицю. Причина – “щось має відбутися” і ми – свободівці-справимося самі. Що саме має відбутися – невідомо. Три десятки самооборонців здали пости понад пів сотні тягнибоківців,  з якими зайшли й підлеглі Захарченка.

– Можливо, зараз в  відбудуться якісь переговори з головою облдержадміністрації Валентином Хоптяном, можливо, треба вивести якісь документи чи кошти або й просто дороге бухло Хоптяна. Точно наразі не відомо. Якщо хтось з тернопільських журналістів має змогу підійти – матиме цікавий ексклюзив,- повідомило  джерело “ПРО ВСЕ”.

В телефонному коментарі керівник керівник виконкому Володимир Стаюра заперечив цю інформацію. Мовляв, охорони було забагато, тому частину людей вивели. Заміни охоронців на свободівців не було,- повідомив у розмові з “ПРО ВСЕ” Володимир Стаюра. Журналісти можуть завітати зараз до обласної ради і переконатися, що все гаразд.

Що ж коїться насправді – складно сказати.

Публікації наступного дня

Заява тернопільського загону “Правого сектору” щодо неприпустимості опортуністичних дій з боку опозиції

***

Тернопільські свободівці підпільно співпрацюють з Хоптяном?!

***

Губернатор Тернопільщини готовий скоїти самогубство, якщо накаже президент

***

 

 

На Майдані у столиці зник мешканець Теребовлі

До Тернополя приїде Андрухович з контрабасом і розкаже про львівського шахрая