111

 Заява тернопільського загону “Правого сектору” щодо неприпустимості опортуністичних дій з боку опозиції

Тернопільський “Правий сектор” брав найактивнішу участь у революційних процесах в місті, зокрема у взятті під народний контроль приміщення Тернопільської ОДА. Дотримуючись ставки на єдність усіх протестних сил і сподіваючись на чесність опозиційних політиків, ми намагалися максимально співпрацювати з іншими суб’єктами революційного процесу. Інколи ми опинялися в авангарді революційної боротьби, змушуючи інших тримати певний рівень принциповості. Усе це ми робили не для отримання якихось політичних дивідендів, а для того, щоб пришвидшити мить перемоги Національної революції.

3 лютого бійці тернопільського “Правого сектору” офіційно стали одним із загонів місцевої самооборони. Це дало нам надію на те, що наша співпраця з опозиційними силами стала ще міцнішою. Однак вже 4 лютого у приміщенні Тернопільської ОДА розпочалися ганебні дії, котрі свідчать про намагання “офіційних” лідерів протестного руху у м. Тернопіль згорнути революційний процес і прийти до цілковитого порозуміння з місцевими представниками режиму внутрішньої окупації.

Спочатку бійцям “Правого сектору”, котрі прийшли на свою зміну по охороні приміщення ОДА, було сказано, що вони мають вихідний день і наразі їхні послуги не є потрібними. Це не подіяло, і “Правий сектор” продовжував перебувати в приміщенні ОДА доти, доки не отримали від свого керівництва наказу про відхід, зумовленого небажанням конфліктувати. В цей же час під керівництвом місцевих опозиціонерів до приміщення ОДА прибули працівники міліції та охоронці-спортсмени, а самооборона отримала “вихідний”. Зараз існують достатні підстави вважати, що лідери місцевих опозиційних сил розраховують на цілковитий компроміс з режимом внутрішньої окупації, зокрема з “губернатором” В. Хоптяном та обласною прокуратурою, яка, імовірно, має компромат на деяких опозиційних політиків. І все це відбувається у той час, коли контроль над областями має стратегічне значення з огляду на можливість відчутного тиску на центральних суб’єктів існуючого режиму!

Закликаємо тернопільських політиків отямитися, не співпрацювати з ворогом і не зраджувати народу! Люди зрозуміють фальш і будуть ставитися до вас так само, як і до найгірших представників режиму внутрішньої окупації. Ви можете, виправдовуючись демагогічними заявами, навіть передати приміщення ОДА В. Хоптяну та його прислужникам. Проте у місті знайдеться достатня кількість відчайдухів, готових його повторно звільнити. Лиш тоді ви перетворитеся на політичних трупів. Не йдіть на зраду, дійте революційно – наша Національна революція неодмінно переможе!

Щойно з тернопільської облради вивели охорону народної самооборони

1 comment

 1. правду кажіть

  Насправді “правий сектор” плювати хотів на вимоги людей, які стоять на майданах та ведуть боротьбу з режимом, бо успішно проводить сепаратні переговори з Банковою, МВС та СБУ та планомірно готується до здачі вул.Грушевського, Київради та місцевих ОДА:

  1. з 28 січня вже не вимагає дострокових президентських і парламентських виборів як одну з основних вимог Майдану – pravda.com.ua/news/2014/01/28/7011612/
  2. з 3 лютого провівши сепаратні переговори з МВС та СБУ пообіцяли здати вулицю Грушевського і приміщення Київради без відповідного рішення МАйдану –
  espreso.tv/new/2014/02/03/pravyy_sektor_pishov_na_separatni_perehovory_z_yanukovychem
  unian.ua/politics/879894-afgantsi-ta-praviy-sektor-zayavili-scho-uklali-ugodu-z-mvs-i-sbu.html
  3. з 5 лютого оголосили здачу Рівненської ОДА та ще й вимагають щоб їм зробили коридор пошани – pravda.com.ua/news/2014/02/5/7012833/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.