Як мер Тернополя шокував комунальників курткою з тюленя

Поділитися

У час тотального безгрошів’я, мізерних зарплат окремі політикани-чиновники шокують тернополян. Минулого року міський голова Тернополя мав забаганку купити  новеньку службову автівку  за чверть мільйона. Ну скільки вже можна кататися на Шкоді-Октавії від Заставного? Хіба личить Надалу їздити на “секонд-хенді”? Для афери мер “прикрився” банкурутуючим підприємством, яке дало йому авто нібито в користування.

Вчора мер шокував тернополян: о 12. 30 відбулося відкриття модернізованої каналізаційної насосної станції №7 по вул. Галицька. Два роки комунальники монтували обладнання, тішилися, що матимуть ще якусь роботу з якою-не-якою зарплатою. І тут на їхнє свято, в  каналізаційну насосну станцію, приперся на крутій іномарці Сергій Віталійович  у блискучій, як самі знаєте що, норковій куртці. І почав їм розповідати про справедливість у житті, що треба боротися. Люди переглядались і перешіптувались чи то мер обкурився, чи просто їх має за дурнів. Про яку справедливість торочить, якщо вхід в міську раду вперше за роки незалежності відгородив турнікетом!!! Чи за чесно зароблену зарплату купив такий хутряний виріб?

Присутні на відкритті жінки, які трохи розуміються на моді, дивувалися і ніяк не могли зрозуміти, що це за хутро: норка, соболь, бобер? Якісний блискучий виріб з оригінальним пошивом говорили самі за себе:  коштує таке задоволення  від тисячі доларів і аж… Одна пані категорично переконувала, що це непра. Мовляв, нерпа це такий із видів тюленів, які в залежності від місця розповсюдження колір та малюнок шкірки змінюють. Гренландська нерпа середнього розміру, буває соломяно-жовтого або срібно-сірого кольору з невеликими темними плямами .

В неті повідомляють, що хутро нерпи – сріблясте, гладке , шовковисте на дотик, неординарного окрасу, добре фарбується в різні кольори, має високі показники носкості, абсолютно не боїться вологості та бруду. Напевно, остання “фішка” й була найвагомішим аргументом

Не так давно, у липні 2013 року інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала, що мер Тернополя, при зарплаті 11 тисяч гривень на місяць, носить швейцарський годинник за 30 тисяч

Любить наш мер дорогі витрибеньки. Тільки за чий рахунок “тюленить”?

Колекцію польських джазових плакатів покажуть у Тернополі

У тернопільській школі №9 керівництво “намалювало” собі премій і доплат на 75 тисяч