Василь Деревляний вирив “сокиру війни”?

Поділитися

У тернопільській інтернет-газеті “ПРО ВСЕ” вийшло кілька резонансних публікацій про політичну ситуацію у Теребовлі:

У Теребовлі опозиція продалась владі за 1 гривню!

***

У Теребовлі майданівці дотиснули запроданців з опозиції

Після виходу цих публікацій редакція газети отримала багато схвальних відгуків та подяк від краян. У статтях йшлося, що керівництво Теребовлянської райради зайняло провладну позицію, оскільки до непристойності відтягувало питання недовіри голові райдержадміністрації, голова райради працевлаштував  на роботу в адміністрацію доньку, райрада передала приміщення  януківцям в оренду за 1 гривню і т.д.  У співпраці з владою керівництво райради було підтримане нардепом-бютівцем Василем Деревляним. Такі висновки можна зробити з того, що помічник-консультант нардепа Апостола був покараний партійною доганою за те, що вимагав розглянути питання недовіри голові РДА Степану Бігуляку. 

Після такого інформаційного конфузу народний депутат Василь Деревляний змушений був “вийти в люди”. Днями нардеп зганьбився в ефірі “Радіо Рокс”, де наговорив стільки дурниць, що вся область не знає сміятися чи плакати.

“В першу чергу, якщо у нас сьогодні ворог єдиний нині діючий Президент. Тому що, якщо ми сьогодні усунемо Президента –  все розлетиться. То тоді має бути дисципліна. А ні… одні починають критикувати Яценюка, іншого… Я би хотів, щоб кожен із них пішов туди і побув у їхній шкірі. У грудні на Майдані було 20-25 тисяч людей і кожного обігріти, нагодувати, все полікувати”,- ось таке морозив в ефірі Василь Деревляний. Після цих слів чимало краян задають питання: Деревляний в опозиції формально чи вже не приховує своєї співпраці і тому меле такі дурниці? Минулого року за критичне інтерв’ю інтерв’ю  Михайла Апостола: “Людина, яка сьогодні керує обласною партійною організацією ще не опустилася на землю” однопартієць Деревляного отримав ледь не догану, а нині вже не є навіть членом обласного бюро партії “Батьківщина”.

Журналісти Тернополя знають, що п.Деревляний погано готується до прес-конференцій, тому на зустрічі з пресою запрошують незначну кількість журналістів. Проте, прямі ефіри яскраво демонструють рівень політика. Коментувати той брєд, що нагоровив п. Василь, якого всі знали колись як принципового опозиційного політика, нехай навіть і неосвіченого, не має сенсу. Просто диву даєшся як ця людина могла стати народним депутатом, за якими критеріями? Більше того, ну пощастило йому, став вже втретє народним обранцем, нехай навіть схованим у список на прохідному місці, то чому не виріс у серйозного політика? Чому нині ховається від Майдану як у столиці, так і в Тернополі.

13 лютого на електронні скриньки тернопільських ЗМІ розіслали пасквіль. Розсилали писанину з анонімної поштової скриньки. Про те, що писали якісь “бумагомаратєлі” стає зрозуміло відразу, бо йдеться про виправдання “опричників Деревляного”.

На кого працює нардеп Апостол?

Петро Подільський

Діяльність народного депутата від «Батьківщини» Михайла Апостола викликає все більше запитань. Виглядає, ніби він працює на два фронти. З одного боку депутат наче й помагає на Майдані, а з другого – веде інформаційну боротьбу проти своїх однопартійців та колег з опозиції. Це легко зрозуміти з профілю народного обранця у соціальній мережі Фейсбук.

Депутат розповсюджує в цій соціальній мережі тексти, в яких негативно відгукуються про місцеву опозицію. Робить він це дуже активно і з дуже великою впертістю. Один із таких матеріалів Михайло Апостол поширив разів 5 поспіль на своїй сторінці. Невже нардеп вважає читачів своєї сторінки дурнями і вони з першого разу не зрозуміли повідомлення, яке хоче до них донести депутат? Причина для такої активності Михайла Апостола зрозуміла: він посварився не лише з обласним керівництвом Батьківщини, а і з деякими керівниками в районах. Тепер нардеп намагається внести розкол в свою рідну партію. Найбільше дістається Теребовлі, де депутат немає впливу на події.

Саме цього міста стосувався текст так р’яно поширюваний депутатом на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. В ньому йшлося про те, що в Теребовлянській районній раді начебто опозиційна більшість не хоче голосувати за відставку голови місцевої РДА. Ця новина була анонімною, але в ній добре читався почерк помічника нардепа Ярослава Давибіди. Саме цей чоловік під час сесії районної ради ще 4 лютого зачитав пропозицію від депутата Апостола проголосувати за висловлення недовіри голові Теребовлянської РДА Степану Бігуляку. Пропозиція ніби і правильна, але зроблена надто невчасно. На початку засідання зареєструвалися тільки 58 депутатів, частина з яких на момент зачитування заяви уже покинули зал, оскільки порядок денний сесії був вичерпаний. Давибіда та його шеф навмисне хотіли, щоб голосування провалили і потім можна було звинуватити в цьому місцеву опозицію? Адже замість того, щоб дочекатися наступного засідання районної ради, коли депутатів буде достатньо, помічник Михайла Апостола запропонував внести до порядку денного питання про висловлення недовіри голові РДА. Робив Давибіда це свідомо, бо знав, що присутніх замало.

Проте депутати одноголосно внесли питання недовіри голові РДА до порядку денного сесії, але вирішили перенести його розгляд на наступне пленарне засідання. Вони розуміли, що зняти Бігуляка не вдасться, оскільки недостатньо присутніх на сесії депутатів. Після цього в місцевих ЗМІ з’явилося «сенсаційне викриття». В новині йшлося про те, що опозиція Теребовлянщини за одно з владою, бо відмовилась проголосувати за недовіру голові райдержадміністрації, хоча це очевидна брехня.

Після цих подій керівництво Батьківщини запросило помічника Апостола на бесіду і пояснило, що не гоже ширити розкол в своїх лавах та свідомо обманювати народ.

Вже на наступному засіданні голосів назбиралося достатньо, 73 депутати висловили недовіру голові райдержадміністрації Степану Бігуляку. Цього разу в місцевих ЗМІ знов з’явився текст про недобросовісну опозицію Теребовлянщини. Тепер Давибіда розставив в своєму тексті акценти так, ніби це саме завдяки Апостолові та тискові громади районна рада прийняла рішення. Те, що автором цього опусу є помічник депутата, можна зрозуміти з наступного речення: «Вагоме слово пролунало й від народного депутата Михайла Апостола, яке зачитав помічник нардепа ще на попередній сесії». Цікаво собі уявити, який потужний

вплив має народний депутат Апостол, який аж сам не приїхав на сесію. Вагомість слова нардепа підкреслюється ще тим, що на попередній сесії, коли Давибіда зачитав його звернення, голосування не було здійснено, а от тепер всі згадали і тому проголосували. Стосовно ж присутнього народу, то віче було скликано керівництвом районної ради та районним комітетом національного спротиву, і усі присутні жителі Теребовлянщини навіть уявлення не мали про підкилимні ігри депутата Апостола та його помічника.

Якщо все це приватні ініціативи помічника Давибіди, то чому народний депутат Апостол не приструнить свого підопічного, який явно працює проти своїх співпартійців і колег по опозиційному табору? Якщо ні, то на кого такими діями працює нардеп Михайло Апостол?

Українські ЗМІ ще під час виборів до Ради неодноразово зауважували, що Апостол може стати депутатом-тушкою. Він не став, але його теперішня діяльність на Тернопільщині заставляє задуматися. Чи може це просто його недалекоглядність та недалекість, бо вважає, що розриваючи власну політичну партію, може досягнути успіху для себе і при цьому не принесе ніякої шкоди опозиції і народові?

 

 

У Києві впіймали тернопільських даїшників, які пакостили Майдану

Як “Дорожній контроль” впіймав тернопільських даїшників у столиці