111

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі відбулась засідання на тему: “БОЇ НА ГРУШЕВСЬКОГО, ЯК УСЕ БУЛО…”
Гостями прес-клубу були майданівці з вулиці Грушевського Володимир Абрамчук (Шепетівка), Сергій Кочетов (Смига), Антон Рекуш (Тернопіль), Степан Квіс (Тернопіль), Олексій Міхайлов (Одеса), Володимир Ребров (Теребовля), Володимир Молнар (Теребовля), Андрій Салогорник, лікар (Тернопіль).

Розповіді хлопців про ситуацію на Майдані, зокрема на вулиці Грушевського, шокували журналістів. “Вперше… за 11 років своєї роботи я розридалась під час прес-конференції… Ось ВОНИ справжні ГЕРОЇ, які залишились живими і вистояли на Грушевського. Прості, скромні хлопці, які боролись за нашу Україну! Так хочу, щоб саме таких почули, а не затінили політики у владних кріслах. ДЯКУЮ ВАМ ХЛОПЦІ!”,- написала керівник прес-клубу Анжела Кардинал у Фейсбуці.

2 comments

  1. Правий сектор

    І що з того Василь Пісний – головний колишній міліціонер-корупціонер з Тернопільщини проліз на посаду у Києві – начальник УБОЗ! Отак!

  2. Кримінал

    Пісний Василь – головний корупціонер Львівщини і Тернопільщини. Я не сподівався такого призначення. Це велика дискредитація нової влади. Не можна підривати довіру людей. Пів Брюховичів скупив і забрав собі цей хапуга, вів Львова у його волохатих руках. Не можна так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.