111

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА кандидата на пост Президента України ГРИЦЕНКА АНАТОЛІЯ СТЕПАНОВИЧА

МИ МАЄМО РОЗПРАВИТИ КРИЛА!

На посту Президента виконуватиму програму нашої партії «Громадянська позиція». Програма розміщена на сайті http://grytsenko.com.ua/prohrama-politychnoji-partiji-hromadjans-ka-pozytsija.html.

Але будемо відвертими, людям зараз не програми потрібні. Хтось ті розлогі тексти після виборів згадував? Звітував?

Людям зараз інше потрібно – впевненість, що після виборів їхнє життя стане безпечним і кращим. Що їх знову не обдурять. Що про людей не забудуть до наступних виборів. Що дане на виборах слово – Президент триматиме, а обіцяне – виконає. От це головне, а не програми з солодкими популістськими гаслами.

Я – офіцер і завжди тримаю слово. Завжди говорю правду, навіть якщо вона гірка і не всі її хочуть чути. Офіцер природно турбується про людей і захищає їх від несправедливості.

Для офіцера відповідальність, честь і гідність – не пусті слова. В них глибинний смисл і життєва цінність. Ніколи не розмінював честь – на посади, не вимірював гідність – сумою грошей.

Так мене вчили батьки, вчителі й командири, так само виховуємо наших дітей – двох синів і двох доньок.

Вважаю за честь той факт, що тисячі людей, цивільних і військових, дзвонять і пишуть, звертаються за підтримкою і порадою постійно. А з початком російської агресії – так особливо, практично цілодобово.

Чому звертаються до мене, хоч зараз не маю ні посад, ні повноважень? Довіряють, бо людей не зраджував ніколи. А ще – тому що справжній, відкритий і доступний, за охоронцями й піарниками від людей не ховаюся.

Маю гідну освіту, отриману в Україні й закордоном. Лекції в Гарварді читав. Кандидатську дисертацію писав сам, не купував.

Маю досвід роботи з громадським сектором – свого часу Центр Разумкова під моїм керівництвом став найпотужнішим аналітичним центром у Центральній і Східній Європі.

На переговорах з главами інших держав перекладачі мені не потрібні, сам вільно володію англійською.

Не потрібні шпаргалки і суфлери, сферу відповідальності Президента знаю добре й готовий діяти з першого дня, рішуче й ефективно.

Моїх кумів Ви не знали й не знатимете – на посади призначаю виключно за моральними і професійними ознаками. І не за партійними квотами, це точно!

Мені не потрібні державні резиденції – жодного дня в них не жив, будучи міністром і депутатом.

Економіку можна підняти з руїн і досить швидко. Знаю, як це зробити.

Не можна півдня робити реформи – і потім півдня красти. Мені легко проводити люстрацію й долати корупцію – сам по життю хабарів не брав і не давав. Ніколи!

За спиною не маю олігархів, тому мені легко зруйнувати їхні монополії і створити рівні для всіх підприємців умови ведення бізнесу.

Незалежний суд, захищена власність, доступні кредити і стимулюючі податки – в цьому запорука успіху бізнесу і росту його капіталізації, а не в корупційних тендерах, непрозорій приватизації і бюджетних «схемах».

Мені не потрібні підлабузники і творці «схем» – потрібні професійні й моральні люди, здатні мати власну думку, але спільну мету.

Відокремити бізнес від влади, змусити чиновників жити на зарплату легко – бо сам не маю ні бізнесу, ні офшорних компаній, ні зарубіжних рахунків.

Країну можна захистити від ворога, навіть якщо в нього армія сильніша.

Можете бути впевненими: під моїм керівництвом Україна би Крим не втратила, свою зброю ворогу – не здала!

Як Верховний головнокомандувач, сам здатен визначити завдання військовим командирам – вони їх виконували беззаперечно, коли був міністром, і виконають зараз!

На пост міністра оборони полковником прийшов – полковником і пішов, без жодних орденів і почесних звань. Для мене головне – боєздатність армії і захист людей.

Від нинішньої влади в мене теж, як і у Вас, часом закипає на душі й стискаються кулаки.

Україні потрібен Президент, який робить щасливими й заможними не кілька знайомих родин, а мільйони незнайомих співгромадян.

Україні потрібен Президент, який не вимагає «роби, як я сказав», а власним прикладом показує «роби, як я».

Україні потрібен Президент, для якого суспільні й національні інтереси будуть завжди вищими його власних, партійних, чи бізнесово-кланових інтересів.

Обіцяю Вам, що після обрання на пост Президента:

Організую і забезпечу надійну оборону країни від агресора.

Зорієнтую силові структури на захист народу і країни, а не влади від народу.

Проведу люстрацію чиновників, насамперед суддів і правоохоронців.

Очищу державу від корупції, змушу чиновника дотримуватися Закону.

Створю сприятливі умови для бізнесу, але влада більше не прислужуватиме олігархам.

Працюватиму чесно, відповідально і прозоро – з першого ж дня.

Зберу команду професіоналів, яка працюватиме не на рейтинг – на результат.

Поверну владі людяність, зроблю владу відкритою для громадськості. Номер телефону не змінюю 14 років, з моменту придбання першої мобілки. Розмістив його в Інтернеті, ще коли був міністром: 067-4418756.

Для великих звершень маємо відродити довіру: між людьми, між Сходом і Заходом, між суспільством і владою.

Довіра до влади базується на моральності, відповідальності й професійності Президента. Бо саме Президент задає тон, вектор і рівень вимог до усієї державної машини.

Впевнений, що саме з України піде відродження духовності у всьому світі. Нам лише треба повірити в себе, у свій народ, у свою країну.

Ми маємо розправити крила!

1 comment

  1. Borislav Yanko

    Вы там, глядя на получение кредита либо начать свой бизнес или оплачивать свои счета? А вот и один известный подлинный фирму, которая готова положить конец ваши финансовые проблемы, мы предлагаем все виды кредита по процентной ставке 3% и получить более подробную информацию от нас о том, как приобрести кредит вы можете связаться с нами по нашей компании адрес электронной почты (genuineloanservices@outlook.com)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.