111

У це важко повірити, але міський голова Тернополя Сергій Надал користується послугами місцевих тітушок. Енергія останніх направлена проти тернополян, які протестують щодо дерибану комунального майна, роздачі землі в парках та інших злодіянь влади. Як відомо, сьогодні, 7 березня, у Тернополі, біля міської ради місцеві активісти хотіли провести безстроковий страйк.

“Це не політичний страйк, оскільки основними проблемами, які будуть піднімати активісти є господарськими. Серед вимог є скликати сесію міської ради задля вирішення проблемних питань, а саме покриття заборгованості перед Комунальним підприємствов ТМШЕД і не допущення закриття цього підприємства”,- повідомили напередодні акції організатори.

Заявку на акцію подала депутат тернопільської міської ради Наталія Карпишин. Підтримали пані Наталю  громадські діячі Андрій Любецький, Тарас Білан, Сергій Цвик та інші тернополяни.

Що хоче депутат Наталя Карпишин в “святого” мера Тернополя?

1 comment

 1. тарас білан

  2012р. КЕРУВАТИ комунальним підприємством ставлять Козака. На балансі 75 одиниць справної техніки, велика територія , відремонтовані приміщення.
  Підрядником беруть луцьку приватну фірму. сВОЯ ТЕХНІКА ПРОСТОЮЄ.
  2013р. Виконує роботи луцька фірма , підрядником є комунальне підприємство.
  2014р. луцька фірма заборгувала комунальному підприємству БІЛЬШЕ 1 МЛН. ГРН. за виконані роботи.
  КП з боргами участь в тендері по прибиранні міста брати не може.
  Всіх людей офіційно повідомили про скорочення.
  75 одиниць техніки на продаж. Територію з молотка.
  і НЕВЕЛИЧКА РЕМАРКА , ЩО Б ВСІ РОЗУМІЛИ НАВІЩО ЦЕ РОБИТЬСЯ : 16 МІЛІОНІВ ГРИВЕНЬ В РІК ВИДІЛЯЄТЬСЯ НА ПРИБИРАННЯ МІСТА І ПРОКРУЧУЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЛУЦЬКУ ФІРМУ. На балансі якої декілька транспортних засобів без тех-огляду та номерних знаків , та ще й з правим рулем.
  Як ви думаєте : хто розвалює та розкрадає комунальну господарку Тернополя?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.