111

Вчора у Тернопільській обласній раді відбувся черговий скандал. Під час розподілу коштів постраждалим на столичному Майдані, бютівець Микола Крук виступив із запитаннями щодо непрозорого, чи точніше сказати непрофесійного ведення бухгалтерського обліку коштів Майдану. І дійсно, казначеєм зібраних мільйонів була юна дівчина, яка нині вважає цю роботу хоч і благородною, але невдячною. Микола Крук нікого не звинувачував, просто висловлював чимало критичних питань. Це викликало цілу хвилю обурення у керівників Майдану. Хто правий у цій ситуації, а хто ні – покаже комісія, яку обіцяли допустити без перешкод до бухгалтерії Майдану.

Для довідки: станом на 1 березня 2014 року у касі майдану було 933 тисячі гривень. За цей час з62 тисячі витратили (як саме дивіться тут з 4 хвилини)

 

Керівнику тернопільської “Свободи” натякнули повернути кошти “Майдану”

***

Вчора у Тернополі “діти” і політики прозвітували про використання коштів Майдану

***

Ще з 19 січня на Майдані в Тернополі можна говорити, але не всім

***

“Рот Майдану”- ймо’ час скинути маску вже нарешті і з себе?

***

3 comments

  1. Патріот

    БУДЕТЕ ВСІ ГОРІТИ В ПЕКЛІ! ВСІ, КОМУ ПІДНЯЛАСЯ РУКА ВЗЯТИ ХОЧ КОПІЙКУ…..ЛЮДИ У ТЕРНОПОЛІ ВІДДАВАЛИ ОСТАННЄ!

  2. Романчук Василь

    Машлянка, ти реально йобнутий! Деякі речі я можу зрозуміти. Але підігрування уйобку-маразматику Круку – це повний підздєц. Солтис молодець сказав йому “Давайте ще платниками ПДВ зареєструємо оргкомітет!” :)))) Яка “касова книга”? Які “документи суворої звітності”???? Люди чемно під підпис приймали і видавали гроші!!! Вести такий облік у революційний час – це і так майже неймовірна робота!

  3. Саша

    Менше слухайте таких як Крук 1 Деревляний, вони завжди чимось не задоволен1 , напевне приклад беруть з свого вождя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.