Як стало відомо тернопільській інтернет-газеті “ПРО ВСЕ”, Євген Степанов звернувся до суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації. І на даний момент вже відкрито провадження по цій справі, призначена дата та час судового засідання.
В суд подано на міського голову Тернополя Сергія Надала  оскільки під час прес-конференції 30 квітня 2014 року  мер доніс до загального кола осіб інформацію, яка не відповідає дійсності.

Судове засідання відбудеться 26 травня 11 годині у суді на вулиці Котляревського.

Мер Тернополя профінансував фільм про кримінального авторитета?

4 comments

 1. Оля

  Степанов що дурак? Підняти всі його діяння в 90-х?

 2. Олена Вікторівна

  Я попрошу редакцію подавати достовірну інформацію. Позов подано не до міського голови, як посадової особи, а до фізичної особи Надала Сергія Віталійовича. Чи може посада міського голови є приватним немайновим правом?

  1. таня

   Лєна, позов нормальний, якщо СВОЛОТА не буде тиснути на суд, юридична перемога має бути на Вашій стороні. Якщо людина була засуджена, вона не перестає бути громадянином і не позбавляється громадянських прав, в т.ч. і права на ім”я – таке як воно є. А ось відповідальність і засудження Надала, в тому числі і за сцикливі наклепи на людей, ще попереду, бо БРЕХНЯ – ЦЕ ПЕРЕДЧУТТЯ ПОРАЗКИ. Вимагайте фіксації судового процесу, запросіть на суд громадських активістів і, обов”язково, журналістів. Успіхів.

 3. Олена Вікторівна

  Оля, підніміть. Сьогодні у судовому засіданні не було надано жодного доказу зі сторони відповідачаа

Напишіть відгук