111

Про падіння стіни будинку на вулиці Крушельницькій чимало тернополян у приватних бесідах розповідає, що там не обійшлося без будівельних інтересів певних осіб. Мовляв, допомогли. Так це чи ні – офіційно не відомо. Прокуратура інформує наразі так:

На Тернопільщині розслідування обвалу житлового будинку – на контролі прокуратури

Перехожі з цікавістю розглядали руїни

Прокуратура міста Тернополя здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості службових осіб одного з відділів міської ради.

Встановлено, що 27 травня 2014 року близько 21:00 години у м. Тернополі на вул. Крушельницької, 53 під час зливи обвалився двоповерховий будинок, якому більше 100 років. Зруйновано 6 квартир, дві з яких – заселені.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України. Під час розслідування з’ясовуватимуться всі обставини надзвичайної події, у тому числі причини, через які люди не були виселені з аварійної будівлі, повідомляє  прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Разом з тим, прес-служба мерії здала інтереси Сергії Віталійовича по повній програмі. Як саме? Читайте уважно повідомлення, надиктоване Надалом і робіть висновки, як обдирають тернополян.

На вул. Крушельницької, 53 сталося обрушення фасаду житлового будинку, який уже декілька років вважався аварійним. Зараз на місці працюють аварійно-рятувальні служби, які з квартир евакуювали людей та розпочали демонтовувати будівлю. До будинку приїхав міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Хочу запевнити мешканців цього будинку, що усі будуть забезпечені житлом та усім необхідним, – зауважив Сергій Надал. – Зараз для людей готуються місця у гуртожитках та квартирах, де вони будуть проживати аж до отримання нового житла».

Міський голова додає, що даний будинок уже кілька років вважається аварійним і минулого року міська рада намагалася переселити людей у нові квартири відповідно до тієї площі, яку вони займали. Проте мешканці звернулися до суду, рішенням якого міській раді було заборонено відселяти людей з даного приміщення.

«Слава Богу, що усі залишилися живі та неушкоджені – додає Сергій Надал. – А сам будинок підлягає негайному демонтажу, тому що становить небезпеку навіть для перехожих».

Представники аварійно-рятувальної служби повідомляють, що вони евакуювали з цього будинку четверо дорослих та двоє дітей.

Причини обрушення будівельних конструкцій по вул. Крушельницька, 53 встановить спеціальна комісія.

 

У Тернополі впала стіна будинку

4 comments

  1. рутка

    Тут немає ніякої диверсії- будинок впав бо був у аварійному стані.Кожен день йду на роботу повз цей будинок і бачила які були тріщини в стінах- туди було страшно заходити не те що жити і дуже добре що обійшлось без жертв будівля не підлягала ремонту а тільки зносу

  2. Саша

    Вигода очевидна, виграє Надал С. і той хто отримає цей участок під забудову. Хто отримає данний участок під забудову не тяжко здогадатись. Винних в обвалі як завжди нікого не знайдуть зато дехто покращить своє житло.

  3. Романчук Василь

    Людям будівельники пропонували колись в 2 рази більші квартири. Але через жадібність вони вимагали в 3 або 4 рази більші. Потім скочив долар і будівельний бізнес заглох. Зараз вже тяжко найти когось, хто запропонує один до одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.