Жахіття з інституту післядипломної освіти

Поділитися

Зображення 2Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” вже неодноразово писала про жахіття, які творяться в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти (як кажуть в народі – інститут удосконалення вчителів). У першій замітці йшлося про те, куди працевлаштовуються чиновники Хоптяна?  У другій замітці йшлося чому керівник інституту післядипломної освіти ховає у кущах “Тойоту”?

Здавалось би, за нормальної влади, це питання вирішили у 24 години. Проте, ситуація і досі “кисне”, бо, за неофіційними даними, перший заступник голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський вже облюбував собі земельну ділянку на території інституту післядипломної освіти за адресою Кривоноса,7а. Саме свободівській обласній раді підпорядкований цей заклад. Не дивно, що з такими горе-патріотами при владі на Тернопільщині та й в цілому по Західній Україні рейтинг їхнього кандидата в Президенти України обвалився до рівня комуніста Симоненка. Як кажуть в народі – одна зараза, тільки прикриваються шматами різних кольорів.

Після наших публікацій працівники інституту анонімно писали на електронну пошту “ПРО ВСЕ”, телефонували і дякували за правду. А найсміливіші зустрілися з журналістом нашої газети і виклали усе, що накипіло на душі за останні роки.

Найбільше працівникам цього вузу боляче за вкрадені кошти, які вони збирали на Майдан.

-Сто працівників нашого інституту зібрали по 100-200 гривень на Майдан. Керівник нашого закладу Юрій Буган їздив на Антимайдан разом з головою профкому О.І. Тимчишиним. Звіту про те, що кошти були віддані Майдану у Тернополі чи в столиці ми не маємо досі,- обурюються працівники, які просили не називати їхніх імен, оскільки побоюються репресій Бугана.

Працівників закладу обурює й те, що Буган доцент без жодного власного наукового доробку. За вірну службу в СДПУ (о) Медведчука отримав “заслуженого працівника освіти України”.

Ще більше ображає працівників аморальна поведінка семидесятирічного керівника, який прилаштував у вуз чотири коханки. Всі працівники про це знають, сміються з такої “Санти Барбари”, але мовчать. Наприклад, нещодавно вийшла з декрету одна з “наближених” до тіла любок і засіла у свою читальню. Інша -“просто Марія” – вибрикнула чи незадовільнила вибаганку Бугана – і посада заступника керівника центру по ІКТ (інформаційно-комунікативних технологіях) ліквідована. Про “глухо-німу” Ірину Васільєвну, яка й два слова зв’язати не може, й гріх говорити. . Це ж треба, працевлаштувати в інститут людину з другою категорією, коли за вимогами треба мати наукову ступінь! Словом, як може, так і “насмоктала”…

А в обласній раді мовчить керівництво, адже працевлаштував Буган їхнього безробітнього свободівця без необхідної навіть освіти.  Працевлаштування сина податківця-крушника сприйняли вже як норму “збоченства” для прикриття оборудок.

Та про який порядок можна говорити, якщо Бугану за 1 прочитану лекцію записують 10. Будь-яка контролюча інстанція могла б переконатися, що замість ремонту гуртожитку, Буган побудував собі будинок у селі Підгороднє на вулиці Вишнева,21. Але ще не знайшлося чесної перевірки ні з податкової, ні з КРУ. Як кажуть працівники, привіт Ромкові, той що Басараба.

У той же час педагоги зі всієї області, які є слухачами курсів підвищення кваліфікації, шоковані апартаментами інтер’єрів інституту, гуртожитку, які нагадують післявоєнні 50-ті минулого століття.

Щороку тут проживає 5 тисяч педагогів!

Працівники інституту просять голову облдержадміністрації Сиротюка та облради Хомінця пройтися четвертим поверхом, де поселяють слухачів курсів. Ви не повірите, що такі умови життя можуть бути у 21 столітті!

Умови праці методистів інституту післядипломної освіти на рівні первісно-общинного ладу. “Феодал” Буган навіть не дозволяє в туалет вийти. Недаремно вся педагогічна громадськість Тернопільщини дала Бугану кличку “Хам”. Пам’ятаєте, хто  мав таке ж поганяло? Так-так, Віктор Янукович.

Виникає логічне питання: як колектив терпить усю цю вакханалію?

Не обходиться без “майстерності” Юрія Бугана. Пенсіонерам, яких у колективі майже 60%, можна пригрозити звільненням. З неугодними так і було вчинено. Коханки залежні від нього посадами, зарплатами за роботу в “люксах”. Частина плебеїв просто мовчить, бо їм закрили рот доплатами. Це можна чітко побачити по відомостях із заробітної плати.

Прикро, що освітня установа Тернопільщини, яка б мала генерувати прогресивні методики, бути на передові освітянських процесів, перетворилася на посміховисько не лише нашого краю, але й України.

Дана замітка писалась “не для красного слова”, а щоб дана проблема була вирішена. У протилежному випадку, колектив готується звернутися до керівництва країни.

Андрій Стрілець, спеціально для інтернет-газети “ПРО ВСЕ”

Редакція інтернет-газети “ПРО ВСЕ” нагадує:

Усі авторські матеріали, які публікує інтернет-газета “ПРО ВСЕ” є винятково точкою зору автора. Вони не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції “ПРО ВСЕ” може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації у і виконує винятково роль носія.

 

 

 

 

Перемога Порошенка – національне самознищення способом садомазохізму?!

У день виборів працівники міграційної служби видавали паспорти та здійснювали вклейку фотокарток