Зображення 2Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” вже неодноразово писала про жахіття, які творяться в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти (як кажуть в народі – інститут удосконалення вчителів). У першій замітці йшлося про те, куди працевлаштовуються чиновники Хоптяна?  У другій замітці йшлося чому керівник інституту післядипломної освіти ховає у кущах “Тойоту”?

Здавалось би, за нормальної влади, це питання вирішили у 24 години. Проте, ситуація і досі “кисне”, бо, за неофіційними даними, перший заступник голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський вже облюбував собі земельну ділянку на території інституту післядипломної освіти за адресою Кривоноса,7а. Саме свободівській обласній раді підпорядкований цей заклад. Не дивно, що з такими горе-патріотами при владі на Тернопільщині та й в цілому по Західній Україні рейтинг їхнього кандидата в Президенти України обвалився до рівня комуніста Симоненка. Як кажуть в народі – одна зараза, тільки прикриваються шматами різних кольорів.

Після наших публікацій працівники інституту анонімно писали на електронну пошту “ПРО ВСЕ”, телефонували і дякували за правду. А найсміливіші зустрілися з журналістом нашої газети і виклали усе, що накипіло на душі за останні роки.

Найбільше працівникам цього вузу боляче за вкрадені кошти, які вони збирали на Майдан.

-Сто працівників нашого інституту зібрали по 100-200 гривень на Майдан. Керівник нашого закладу Юрій Буган їздив на Антимайдан разом з головою профкому О.І. Тимчишиним. Звіту про те, що кошти були віддані Майдану у Тернополі чи в столиці ми не маємо досі,- обурюються працівники, які просили не називати їхніх імен, оскільки побоюються репресій Бугана.

Працівників закладу обурює й те, що Буган доцент без жодного власного наукового доробку. За вірну службу в СДПУ (о) Медведчука отримав “заслуженого працівника освіти України”.

Ще більше ображає працівників аморальна поведінка семидесятирічного керівника, який прилаштував у вуз чотири коханки. Всі працівники про це знають, сміються з такої “Санти Барбари”, але мовчать. Наприклад, нещодавно вийшла з декрету одна з “наближених” до тіла любок і засіла у свою читальню. Інша -“просто Марія” – вибрикнула чи незадовільнила вибаганку Бугана – і посада заступника керівника центру по ІКТ (інформаційно-комунікативних технологіях) ліквідована. Про “глухо-німу” Ірину Васільєвну, яка й два слова зв’язати не може, й гріх говорити. . Це ж треба, працевлаштувати в інститут людину з другою категорією, коли за вимогами треба мати наукову ступінь! Словом, як може, так і “насмоктала”…

А в обласній раді мовчить керівництво, адже працевлаштував Буган їхнього безробітнього свободівця без необхідної навіть освіти.  Працевлаштування сина податківця-крушника сприйняли вже як норму “збоченства” для прикриття оборудок.

Та про який порядок можна говорити, якщо Бугану за 1 прочитану лекцію записують 10. Будь-яка контролюча інстанція могла б переконатися, що замість ремонту гуртожитку, Буган побудував собі будинок у селі Підгороднє на вулиці Вишнева,21. Але ще не знайшлося чесної перевірки ні з податкової, ні з КРУ. Як кажуть працівники, привіт Ромкові, той що Басараба.

У той же час педагоги зі всієї області, які є слухачами курсів підвищення кваліфікації, шоковані апартаментами інтер’єрів інституту, гуртожитку, які нагадують післявоєнні 50-ті минулого століття.

Щороку тут проживає 5 тисяч педагогів!

Працівники інституту просять голову облдержадміністрації Сиротюка та облради Хомінця пройтися четвертим поверхом, де поселяють слухачів курсів. Ви не повірите, що такі умови життя можуть бути у 21 столітті!

Умови праці методистів інституту післядипломної освіти на рівні первісно-общинного ладу. “Феодал” Буган навіть не дозволяє в туалет вийти. Недаремно вся педагогічна громадськість Тернопільщини дала Бугану кличку “Хам”. Пам’ятаєте, хто  мав таке ж поганяло? Так-так, Віктор Янукович.

Виникає логічне питання: як колектив терпить усю цю вакханалію?

Не обходиться без “майстерності” Юрія Бугана. Пенсіонерам, яких у колективі майже 60%, можна пригрозити звільненням. З неугодними так і було вчинено. Коханки залежні від нього посадами, зарплатами за роботу в “люксах”. Частина плебеїв просто мовчить, бо їм закрили рот доплатами. Це можна чітко побачити по відомостях із заробітної плати.

Прикро, що освітня установа Тернопільщини, яка б мала генерувати прогресивні методики, бути на передові освітянських процесів, перетворилася на посміховисько не лише нашого краю, але й України.

Дана замітка писалась “не для красного слова”, а щоб дана проблема була вирішена. У протилежному випадку, колектив готується звернутися до керівництва країни.

Андрій Стрілець, спеціально для інтернет-газети “ПРО ВСЕ”

Редакція інтернет-газети “ПРО ВСЕ” нагадує:

Усі авторські матеріали, які публікує інтернет-газета “ПРО ВСЕ” є винятково точкою зору автора. Вони не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції “ПРО ВСЕ” може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації у і виконує винятково роль носія.

 

 

 

 

8 comments

 1. Іван Васильович

  Усі публікації – ЧИТІСІНКА ПРАВДА! Видно,що дістало!!!!! Порівняйте такі інститути хоча б у сусідніх областях! Це небо і земля!!! Якщо б була совість,то треба тихенько втікти,,,,Але заслужеий педагогічний талант служити усім партіям – від КПСС до теперішньої свободівської дозволяє цьому інтриганові і злодієві триматися на плаву! Про все інформувалосьКайду,але він чомусь не реагував,,,Тепер його наступник навіть не створив комісії,тільки очима кліпає,,,А це обласна установа і керівника можна запросто звільнити! Але що тут говорити,коли обласною освітою ще керує подруга Табачніка разом із затятим прихильником януковича Демковим! Результат не за горами – на наступних виборах свободівці матимуть зеро!!!!

 2. Д. Ярош

  Лексика лжепатріотів, які рвуться до влади вражає!!! – “зараза”, “шмати”, “насмоктала”… І ці людці рвуться керувати освітою!!! Розчарую вАС – чекає вАС не влада і те, що вИ видаючи за чужі гріхи, що є насправді вАШИМИ збоченими мріями, а чекає вАС суд… Спочатку народний, а потім і страшний – Божий, так, що готуйтеся…

 3. Оля

  дякую за правду від усього колективу, який вчора спостерігав, як ви заляли за шкіру смальцю всій цій куревській гоп-компанії. Ви б бачили що вчора творилося! А нині досі твориться! всі ржуть в очі і поза очі з наших блядей. директор нікому не сміє глянути в обличчя. червоні, як раки, коли чують сміх в коридорі. я розумію, що паскуди при владі в облраді, яких прикупив Буган, навряд чи наважаться розігнати це кодло, але вся ця курвота, що у нас працює, нехай щодня знає, як їх сприймають нормальні люди. сподіваємось просто, що піде Буган і вся ця піськобратія теж всупиться. підписуюсь, звичайно, іншим іменем.

  1. Ольвія

   Народна мудрість говорить, що 99% – це придбані людиною хвороби через поведінку, ставлення до оточуючих, тобто розплата за гріхи. Невже ті, що пишуть, ніколи в руках Біблію не тримали? Думаю, що не тільки тримали, а й читали і до спаовіді ходили. Тож чому ж ви порушуєте заповідь “Не свідчи ложно на ближнього твого”? Невже гріха не боїтеся?. Зупиніться і подумайте. Життя таке коротке. Відніми гріх і хвороби не буде. Господь створив тіло, а не хворобу, душу, а не гріх. Не розєднуйте їх, не відкидайте кладку, не втрачайте звязок з берегами. Всі хворби мають моральну основу. “Хвороба ненависті”, “хвороба гніву”, усяке лихослів”я веде до страждання душі.
   А колектив в інституті, це не “кодло”, як пишуть., працюють тут високопрофесійні фахівці, які не заслуговують на образу. А те що влада не дбала і не дбає про освіту, про її матеріальний стан, то нехай це буде на їх совісті. Можливо з часом прийде поліпшення. І всі розуміють, щоб створити умови, потрібні кошти, а їх нема!!!! І ще хочу попередити “писак” – не “вбивайте” своїми ганебними висловами молодих працівників, які працюють відповідально і професійно. Огляніться на своє життя, проаналізуйте, що я зробив чи зробила доброго, щоб Матінка-земля, коли тобі прийде час з повагою прийняла. Не порушуйте закон справедливості щодо ближнього.

   Ольвія

 4. Вікторія

  Все написане-істина,яка не підлягає сумніву.До речі,вже давно пора бути на пенсії запеклому антимайданівцю,фарисею,завлабораторією не якої-небудь,а виховної роботи та громадянської освіти О.Тимчишин,яка ще декілька років тому в День Перемоги на Пагорбі Слави у м.Тернополі активно нав’язувала та чіпляла на груди знайомим педагогам та колегам з ОКІППО георгіївські лєнти.Напевно знала,що це в недалекому майбутньому буде символізувати вороже ставлення до демократичних процесів нашої держави.Не відстає від тернопільського Хама і його заступник Хамка, від свавілля та постійної роздратованості якої потерпають не тільки працівники ОКІППО, а й інші категорії педпрацівників області.Дивно,що ця своєнравна пенсіонерка так довго ще працює,не маючи ніякого наукового ступеня та власних творчих доробків,споживаючи чужу працю.Такий собі солдафон в спідниці.Нарешті настав час чистити авгієві стайні!В освіті не повинно бути каламуті!

 5. ірина

  Не грішно, коли висококваліфікований і досвідчений заступник без наукового звання . Грішно і дуже страшно, коли великий науковець зі званням і нетрадиційною орієнтацією працює в освіті, та ще і втягую у своє кодло молодих хлопців, та ще і рветься постійно на керівні посади в освіті!!!!

  1. С. Бандера

   А в чому полягає в даному випадку “висока кваліфікація без наукового звання”? У відсутності моральних якостей та елементарноі культури поведінки. Всі освітяни області знають і сміються з Ваших “традиційних досягнень”)))…. шановна заступнице, починаючи з високого старту із 24 школи, закінчуючи інститутом післядипломної освіти…

 6. Віктор

  Пан Буган продовжує “творити чудеса….”
  Вчора працевлаштував, відомого своїми діяннями в освіті, РЕГІОНАЛА Івана Запорожана на посаду доцента, порушивши всі правила проведення конкурсу на заміщення таких посад і продемострувавши черговий раз свої досягнння -“вершину цинізму”!!!
  Комуна процвітає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Напишіть відгук