111

Сихівський районний суд засудив керівника одного з вищих навчальних закладів Львівщини за вимагання та отримання від студента неправомірної вигоди за сприяння у здачі екзаменаційної сесії. Рішенням суду зловмисниці призначено штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Про це УНН повідомили у прес-службі ВЗГ ГУМВС у Львівській області.

У січні цього року, працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області викрили керівника комерційного відділення одного з вищих навчальних закладів області, яка вимагала та отримала від студента грошові кошти у сумі 4 тис. гривень за сприяння у здачі екзаменаційної сесії.

За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Під час судового засідання обвинувачена повністю визнала свою вину у вчиненні кримінального правопорушення та щиро розкаялась.

Враховуючи те, що жінка вперше притягується до кримінальної відповідальності, Сихівський районний суд призначив покарання зловмисниці у вигляді штрафу у розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права виконувати організаційно-розпорядчі повноваження пов’язані з прийняттям заліків та іспитів у навчальних закладах усім форм власності та акредитації строком на один рік.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.