111

Справжній скандал розгорівся навколо погодження кандидатури на посаду першого заступника голови Козівської райдержадміністрації.

У головного претендента – Ігоря Прокопіва, нібито запропонованого місцевою громадською організацією «Майдан», відсутній досвід роботи. Єдине місце, де пан Прокопів хоч колись трудився – автомийка в одному із містечок Великобританії.

Прокопів-батько

Прокопів-батько

А процес висунення кандидатури Ігоря Прокопіва козівчани вважають сфальсифікованим, оскільки, голова ГО «Майдан» Володимир Прокопів, котрий є батьком претендента, «пропхав» кандидатуру свого сина, незважаючи на спротив громади.

У зв’язку із цим до голови Козівської РДА Олександра Лазарчука звернулися сільські голови Козівського району, а також рада районної організації політичної партії УДАР із проханням не призначати Ігоря Прокопіва на посаду. Втім звернення, як і думку мешканців міста, Лазарчук проігнорував.

Постає питання: за які такі заслуги всупереч громаді очільник Козівського краю так твердо відстоює автомийника Ігоря Прокопіва? Та чи є компетентним сам Лазарчук, котрий в час, коли потрібно відбудовувати державу, ставить на посаду людину без досвіду?

1 comment

  1. Іван

    Думаю, що якраз ті кого потрібно люструвати тут і пишуть “призначати треба професіоналів”, а прохфесіонали це якраз і ті що зараз сидять на посадах і шукають шляхи залишитись на них. Потрібно нової людини яка непрацювала в органах державної влади і незнає усіх примочок “теперішніх прохфесіоналів”, яких треба гнати. А молоді повинні йти у владу, з новим баченням. Прокопів, якраз така людина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.