Майдачник для картингу виводять за межу парку “Топільче”?

Поділитися

На найближчій сесії Тернопільської міської ради депутати розглянуть проект № 99, який вносить одіозний земельник мерії Василь Кібляр
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,5323га за адресою парк «Топільче» КП «Об’єднання парків, культури і відпочинку м.Тернополя»
Розглянувши звернення комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя», керуючись ст. 12, 92, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл комунальному підприємству «Об’єднання парків, культури і відпочинку м.Тернополя» (ід.код 02220059) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею до 2,5323га для обслуговування спортивного майданчика (картодрому) за адресою парк «Топільче».
2. Зобов’язати комунальне підприємство «Об’єднання парків, культури і відпочинку м.Тернополя» в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.
Міський голова                С.В.Надал

На першого заступника голови Козівської райдержадміністрації хочуть поставити автомийника?

У Тернополі свободівці знесуть газетні кіоски “Експресу”?