111

26 червня минулого вся Миколаївська область повстала, коли троє міліціонерів зґвалтували 29-річну Ірину Крашкову. Три дні тому на Тернопільщині теж зафіксовано справу із трьома міліціонерами, які нібито зґвалтували 15-річну школярку.

Про врадіїівську справу знав не лише кожен українець, але й мешканці інших країн. Люди стали на захист приниженої дівчини, яка дивом залишилась живою.  У “набожній” Тернопільщині – тишина-а-а-а-а-а. Ну майже ла-ла-ла-ла-ла місцевій владі.

Фактично перед початком Майдану, коли Янукович ще поняття не мав, чим це столичні протести закінчаться для нього,  29 листопада 2013 року, міліціонерам оголосили вирок – Євген Дрижак отримав покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років із конфіскацією всього майна, Дмитра Поліщук – також отримав строк 15 років із конфіскацією всього майна, а Сергій Рябіненко – 11 років із конфіскацією майна. Дрижак та Поліщук також втратили свої офіцерські звання. Колишнього заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського посадили на 5 років. Також його позбавити офіцерського звання. Окрім цього, суд постановив стягнути з Дрижака та Поліщука по 150 тисяч гривень, а з Рябіненка – 100 тисяч гривень на відшкодування моральної шкоди на користь Крашкової.

І ще раз повторимо: у нібито набожній Тернопільській області уся громадськість у рот води набрала. Криміналітет Тернопільщини, який “осідлав” майданівський бренд, ще навіть не “чухався”, щоб спробувати підтримати постраждалу. Кажуть, що ту громадськість вже “обробляють” на користь правоохоронців.

Про післямайданну прозорість в правоохоронних органах, які у даному випадку мали ледь не погодинно інформувати громадськість про хід справи, говорити не приходиться. Уся інформаційна кампанія спрямована на те, щоб дискредитувати 15-річну школярку. Все це робиться до того, як оголошені результати аналізів.

Зрозуміло, що є корпоративна солідарність у правоохоронців. Проте, вона б мала себе проявити, коли дійсно було б доведено, що міліціонери не винні. Наразі ж маленька людина опинилась під важким моральним пресом. Про те, який шалений тиск чиниться на родину, які гроші пропонували матері, щоб лишень забрала заяву – все це розповіла журналістам матір зґвалтованої дівчини, яка оголосила, що йде до кінця і ніякі гроші не врятують горе-правоохоронців.

 

3 comments

 1. Саша

  Тут взагалі не повинно стояти питання було згвалтування чи ні. Пострадала неповнолітня дитина і це потрібно брати за основу. Але як бачите в Миколаївські області зразуж відсторонили все керівництво УВС щоб не вливали на хід розслідування, це в ті погані роки коли при владі був янукович і його ублюдки. А що змінилось після Революції Гідності? А змінилось те що тепер на аналогічні злочини і керівництво УВС ніхто не звертає уваги, а може взагалі це рахується нормальною ситуацією. Так що бачимо “перекможне-світле” майбутнє. Але цеж не дивно, тут приложилась і рука великого люстратора правоохоронних органів Соболєва Є.. Напевне і в нього потрібно запитати за результат. Коли призначають начальників УВС то всі хочуть брати в цьому участь, а коли виникають неправомірні ситуації то всі хочуть бути в стороні. Виникає запитання і до депутата ВР України Деревляного В. який був протяже для Облещука В. , чому він не турбується за потерпілу неповнолітню дівчину так як він це робив коли призначали начальника міліції в Тернополі. Немає матенріальних інтересів у народного депутата, так? Майте совість і бійтесь Бога, нам всім потрібно буде тримати звіт перед Богом. А дівчину і сімю потрібно підтримати, ми ніхто і нівідчого не застраховані.
  чому він не

 2. борщів

  щиро шкода таких морально “бідних” людей…для чого так принижуватися і нагло брехати при цьому…а також хлопці на яких зведено такий наклеп, а ви не подумали що вони також перш за все люди….в яких”є сім”ї, діти……побачимо пізніше як ви будете публічно перед всіма вибачатися…..

 3. Саша

  Всіх дітей жалко і не тільки діте а і взрослих, і тому потрібно щоб завжди і у всьому обєктивно розбирались. Щоб слідчі органи і суди розслідування і рішення приймали не по дзвінку або за гроші а згідно із законом. За це і вмирали люди в Київі на Майдані, щоб не було беззаконня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.