Пам’ятка туристу: як не стати об’єктом злочину

Поділитися

Шановні тернополяни та гості нашої області!

Протягом останніх років на території Тернопільщини непоодинокими стали угони і крадіжки транспортних засобів. Лише за  останні 3 роки понад 100 автомобілів стали предметом злочинних посягань. Частина з них залишилась нерозшуканою. У той же час, статистика показує, що однією з причин викрадення було недбале ставлення власників до умов зберігання автомобілів, більшість з яких навіть не була обладнана протиугонними пристроями та сигналізацією. Особливо уважними мають бути гості нашої області, адже третина викрадених автомобілів була з інших регіонів.

Наші поради автовласникам:

– не довіряйте ключі від автомобіля стороннім особам;

– залишаючи автомобіль навіть на короткий термін, вмикайте протиугонну сигналізацію;

– не залишайте в автомобілі на видному місці цінні речі;

– документи необхідно забирати з собою;

– для зберігання автомашини в нічний час користуйтесь охороняємими гаражами та стоянками;

– якщо вашу автомашину викрадено, не займайтесь пошуком самотужки, негайно повідомте працівників міліції, адже оперативна інформація про викрадення дає шанс на  розшук вашого автомобіля.

 

Не довіряйте шахраям.

Надмірна довірливість – наш ворог, яка працює на руку шахраям. Не залишайте свої речі без уваги, навіть на короткий термін. Не довіряйте їх охорону незнайомим людям, адже речі можуть зникнути, а з першого погляду порядні люди стають нечистими на руку.

Не розпивайте спиртні напої з незнайомими людьми. Як показує досвід, саме після вжиття спиртних напоїв у сумнівній компанії, зникають цінні речі, документи, гроші, які знайти досить важко.

Особливо будьте уважними, коли вам пропонують придбати дефіцитні речі, квитки для проїзду. Адже можна більше не побачити своїх грошей та документів, які ви передали шахраям.

 

По всіх випадках шахрайства, вимагання, крадіжках негайно повідомляйте в найближчий відділ міліції. Лише оперативна інформація та надані Вами прикмети злочинців допоможуть в їх розшуку.      

        

Державтоінспекція Тернопільщини.

Лист-звернення від Ольги Богомолець

Каким будет украинское телевидение в будущем?