Патріотичний табір «Лисоня» на Тернопільщині зібрав 100 учасників

Поділитися

5-13 липня пройшов патріотичний табір для молоді «Лисоня» ім. І. Гавдиди в Бережанському районі на Тернопільщині. Організатор події – Молодіжний Націоналістичний Конгрес – проводить табір щороку з метою патріотичного вишколу та гуртування активної молоді. На цьогорічну «Лисоню» приїхало майже 100 учасників із Тернопільської, Київської, Дніпропетровської, Рівненської, Житомирської та Івано-Франківської областей.

Програма табору була насичена гутірками (нетиповими лекціями), фізичними заняттями вольового вишколу, змаганнями та розвагами. Учасники «Лисоні» спілкувалися із громадськими активістами, істориками, музикантами, змагались у пейнтболі, регбі. Один з таборових днів був повністю присвячений навичкам виживання в природі, іншого – таборовики вирушили у багатокілемотровий вимарш до навколишніх сіл із спеціальними завданнями. В програмі були заняття із рукопашу, туристичні смуги перешкод, теренова гра. Щовечора табір збирався біля величезного багаття – ватри, де співали патріотичних пісень. Поспілкуватись та поспівати разом із молодю на «Лисоню» приїхали Юрко Журавель з гуртом «Ot Vinta», вокаліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, гурт «ФаМажор».

Велику увагу на цьогорічному таборі було присвячено майданівській темі. Так серед інструкторів були громадські активісти Революції Гідності, представники Самооборони Майдану, які провели спеціальний вишкіл для таборовиків.

Розташовувалась «Лисоня» в «Долині змій» неподалік села Саранчуки Бережанського району. Такі таборування проводяться тут з 1998 року та засновані громадським діячем Іваном Гавдидою, на честь якого названий табір.

«Окрім фізичних атракцій, ігор та випробувань, ми мали нагоду на деякий час стати слухачами таких собі лекцій на природі. На таких лекціях та бесідах, ми поглиблювали свої знання із історії України, дізнавалися про сучасну політичну ситуацію у країні, ідеологію національно-визвольних змагань, вивчали основи табірництва та мандрівництва. На таборі навіть був день аскетизму, коли хлопці та дівчата вчилися виживати в природі, по можливості обмежуючи себе у благах цивілізації», – розповідає учасник табору Назарій Шафранський.

«Ніколи не забуду несподівані збірки, руханки, вечірні ватри, складний, але веселий вимарш, круту смугу перешкод та теренову гру, цікаві гутірки та зустрічі з відомими людьми, регбі, останню таборову ніч, яка була просто чудовою», – ділиться враженнями учасниця табору Марія Мисак.

0

Неймовірні факти про ректора педагогічного університету

0

Ігор Яворський відвідав військовозобов’язаних Зборівського району перед їх дислокацією в зону АТО