111

У четвер групи російських бойових вертольотів двічі порушили повітряний простір України в Луганській області, заявляють у Державній прикордонній службі, повідомляє «Інтерфакс».

“3 липня військові вертольоти Росії, здійснюючи повітряну розвідку і демонстративні польоти російсько-українського кордону та двічі порушили повітряний простір України”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі прикордонного відомства.

Згідно з інформацією, це сталося в районі населеного пункту Біловодськ Луганської області.

“Два вертольоти Мі-8 і один Мі-24 залетіли з Росії на 800 метрів від лінії кордону. У районі населеного пункту Красна Талівка вони заглибилися на територію України до 3 кілометрів, після чого в районі населеного пункту Комишне повернулися в Росію”, – повідомили в прес-службі.

Другий випадок, повідомили в прикордонного відомства України, стався над пунктом пропуску “Довжанський”, коли три вертольоти РФ здійснили демонстративний політ і порушили повітряний простір України вглиб до 7 км, повідомляє Громадське телебачення

1 comment

  1. Саша

    Чому прикордоники тільки звітують про порушення кордону російськими вертольотами, а не доповідають про те що порушники кордону знищені? Скільки ще потрібно говорити про те що кордон України це святе і хто його порушить буде покараний. Гнати потрібно керівництво прикордонної служби, вони вже зажерлись і нічого не хочуть робити і охороняти. Якби фура переїхала кордон то погранишники швиденькоб її наздогнали і наказали водія. А за вертольоти грошей не візьмеш і тому ніхто не винуватий. Крим здали, сипаратистів на сході України проспали. Всьо нормально, ніхто і нізащо не відповідає. Так ми незалежну Україну не побудуємо. Патріотів-спеціалістів серед простого народу море але їх ніхто з керівництва держави не хоче бачити. Садять в керівні крісла тільки перевірених людей за квотним партійним принципом відданності. Тому маємо таку бідну Україну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.