Тернопільський нардеп хоче відправити парламент “на канікули”?

Поділитися

«На канікули» без повернення нинішній склад Верховної Ради хоче відправити народний депутат України від «УДАРу» Ігор Побер. Парламентарій переконаний: те, що до прийняття законів досі мають причетність зрадники, відповідальні за смерті людей на Майдані, нонсенс. Тому про нормальну роботу Верховної Ради у майбутньому треба думати вже зараз.

«В парламенті є чимало депутатів, які несуть персональну відповідальність за трагічне вбивство людей на Майдані взимку, саботаж необхідних заходів для проведення антитерористичної операції, а також тих, хто публічно підтримував або й пропагував сепаратизм, – наголосив Ігор Побер. – Якщо раніше про саморозпуск Верховної Ради можна було говорити як про політично правильне рішення, то в нинішній ситуації – це питання безпеки держави».

Ударівець зазначив, з метою пришвидшення прийняття рішення по достроковому припиненню повноважень ВР на Театральному майдані щоденно відбувається збір підписів, які потім будуть направлені головам парламентських фракцій у Верховній Раді.

«Рішення про проведення позачергових виборів не означатиме, що чинний склад парламенту одразу розійдеться – він працюватиме до обрання нового парламенту, і у депутатів буде вдосталь часу, аби ухвалити закони, необхідні зараз для країни», – констатував Ігор Побер.

Зернята розсипаних думок

18 липня відбудеться вихід прочан пішої прощі до Зарваниці з Тернополя