111

Священник Української православної церкви Київського патріархату Сергій Гронь з громадою Почаєва має бажання нарешті звести в Почаєві першу українську церкву. Відомо, що загальноукраїнська святиня Почаївська Лавра не є українською за духом. Український храм в Почаєві є лише на околиці міста. Щоб храм з’явився в місті, необхідна воля депутатів місцевої ради. Вони будуть розглядати це питання. Отець Сергій з вірянами має намір  збудувати церкву на честь загиблих на Майдані. Детальніше про ситуацію в Почаєві, перипетії з аварійним приміщенням музею, “стрибки” цін від 40 до 100 тисяч гривень, аукціон та нав’язування ідеї  купівлі землі чи місця громади Почаєва у самої себе слухайте в аудіозаписі.

Допомогти порадою, юридичною консультацією українській громаді Почаєва можна за номером телефону 068-42-72-198

1 comment

 1. Оксана

  Нарешті згадали про Українські церкви!
  Сумно,але вже не дивує (на превеликий жаль) ситуація “купівлі-продажу” історичних пам’яток архітектури…
  Невже в Тернопільській області ніколи не припинять корупційні дії наших чиновників, які легенько переводять музеї в “аварійні споруди”, купують їх самі в себе і для власних потреб?!
  Для наших можновладців краще збудувати черговий котедж або розважальний заклад, а потім питати, чому наші діти такі нечемні, неслухняні…
  Хочеться вірити, що знайдуться порядні громадяни, які зможуть допомогти відстояти історичну споруду і в Почаєві буде прекрасна УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.