111

Схоже, скандал із штучно завищеними цінами на матеріали для ремонту доріг на Тернопільщині набув значно інших акцентів. Якщо влітку керівник обласної Служби автомобільних доріг Богдан Юлик просто брехав журналістам щодо застарілого обладнання єдиного в області асфальтобетонного заводу в Деренівці, то після оприлюднення документації про марнотратсво, почав вустами прес-служби погрожувати криміналом.

Згодом з’ясувалося, що недобитки влади Януковича спереживались за розкриття їхніх схем

Замість того, щоб звільнити чи притягнути до відповідальності Богдана Юлика (сина глави місцевого СБУ, яка також має контролювати роботу дорожників), губернатор сьогодні призначив  випускника вищої інженерно пожежно-технічної школа МВС Російської Федерації Євгена Лукавого начальником управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської облдержадміністрації. І це в день, коли закон про люстрацію набрав чинності, нібито майданівець Сиротюк призначає янукцівця!!! Тому на чинну владу надії мало.  Можливо, щось зміниться після виборів. Ну а поки діючий народний депутат Володимир Бойко повідомив громадськість, що так-званий новоспечений продавець бітуму із Тернопільського району, який через два тижні після реєстрації в якості суб’єкта підприємницької діяльності встиг продати державній структурі – Тернопільському облавтодору бітум для виготовлення асфальту за вдвічі більшими цінами нещодавно закінчив історичний факультет місцевого педагогічного університету. “Зараз він підробляє ремонтуючи машини на одній із СТО в місті Тернополі. Схоже, це просто підставна особа. Насправді, скоріш за все, прибуток за завищення вартості бітуму отримали самі недобитки влади Януковича”,- зазначає у Фейсбуці нардеп Бойко.

На фото – Богдан Юлик.

Керівник тернопільського облавтодору збрехав журналістам

***

Як у Тернополі януківці продовжують розкрадати в дорожній галузі

***

На злодієві шапка загорілась?

****1 comment

  1. Михайло

    Деколи читаю цю газету, коли біля компа. А можна, щоб залишали місце, і зареєстровані читачі самі пропонували тему для обговорення. А то якось получається гра в одні ворота. От на даний час мене цікавить де взяти код ЄДРПОУ Борщівського УЕГГ. Хотів перерахувати з картки за газ, дощ, не піду на пошту. І засекречена фірма ні на зв”язок на Фейсбуці чи в Контакті не відповіла, ні в держреєстрі інформації не отримав. З 20 разів мучили мене кодами входу, але ані разу не видали потрібної інформації. Невже тим бухгалтерам і програмістам трудно на квитанції все вказати. І МФО тільки до половини видно. То хоч щось видно. А в Скалі в ККП розрахункового рахунка взагалі нема. І живуть. Обходяться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.