Начальник слідчого відділу прокуратури Тернопільської області, старший радник юстиції Володимир Жолинський 17 грудня о 12 годині спробує довести в Тернопільському окружному адміністративному суді  незаконість та скасувати дебільний наказ керівництва обласної прокуратури. Якщо говорити побутовою мовою, то обласний прокурор Юрій Гулкевич знайшов крайнього у прокуратурі «за ніч гніву», коли палили обласну прокуратуру. Мовляв, начальник слідчого відділу прокуратури Жолинський мав подбати, щоб речові докази були збережені. Яким чином — невідомо. Відомо інше, що значна частина сейфів облпрокуратури були не розбиті чи порізані «болгарками» та іншими допоміжними засобами, а просто відкриті ключами. Подейкують, що правоохоронці знали про заплановану акцію і «злили» весь непотріб натовпу, який насправді контролювався. Громадські активісти, які були тієї ночі і в прокуратурі, і в міліції, стверджували журналісту «Про все», що ключі були в людей, які знали куди йти, в які кабінети в прокуратурі треба «бомбити»,  який ключ до якого сейфу підходить.

537998_mainЗвичайно, були тієї ночі й мародери, які вивезли частину меблів з прокуратури, любителі алкоголю — спокусилися на «екзотичні запаси Мовчана» (попередник нинішнього бездарного обласного прокурора Юрія Гулкевича).

Після оприлюднення жахливих фактів, про незаконний видобуток корисних копалин у Бучацькому районі, які помітно з космосу, вільний продаж каменю навколо Тернополя, правоохоронці й далі б’ють байдики, а в справі про браконьєрство лише заява громадських активістів.

На “браконьєрському ринку” корисних копалин Тернопільщини нічого не змінилось

***

Щоб прикрити незаконні кар’єри на Тернопільщині потрібно лише бажання

 

5 comments

 1. Василь

  А чого ви мовчите про те, що Жолинський працював при всіх владах. Напевно добре працював, бо має пару квартир в Тернополі, машинку непогану Audi Q5. Ну і готель в Карпатах «Синя гора» теж певно на бабцю записаний! От вам і майнова люстрація! А якщо він такий впевнений в своїх діях, то хай доведе це в суді!

 2. Пашка

  Залиште цих прокурорів в спокої. Це їхні внутрішні проблеми. Вони між собою розберуться! Прокуратура без загального нагляду перестає бути цікавою для журналістів взагалі. Про що писати?

 3. містянин

  Жолинський так довго працює, бо, по-перше, ПРАЦЮЄ,а ,по-друге, має ГОЛОВУ, хоча не таку блискучу як у інших. Але блискуча голова і великі очі ще не гарантують присутність мозку всередині черепа. СКІЛЬКИ МОЖНА ЦІЙ ОБЛАСТІ ПОЗОРИТИСЬ ТУПІСТЮ КЕРІВНИКІВ ОБЛАСНОГО РІВНЯ. Так можна заслужити цілком виправдану ліквідацію Тернопільської області, як ЗАПОВІДНИКА ТУПОСТІ І ЖАДНОСТІ. І все, амінь, і нема у нас ні «губернатора», ні «прокуратора» тернопільського обласного, прости Господи, рівня.

 4. Стефко

  питання, а де прокурор назбирав на пансіонат в Карпатах???
  Чи за турбазу Жолинського віддуватися також має начальство????

 5. Дід Майдан

  Хочемо порядку в державі і захисту від неї, треба:
  звільнити всіх сук прокурорських — від начальників відділів до прокурорів.
  99% з них, ці посади купили, або «заслужили» у начальства корупційними шляхами.

Добавить комментарий