111

На Тернопільщині вже від малого до старого знають про одіозного юного керівника обласної Служби автомобільних доріг Богдана Юлика. Про його оборудки писала не лише інтернет-газета “Про все”, на останній колегії Тернопільської ОДА його роботу визнано незадовільною.

Після вражаючих повідомлень ЗМІ про закупівлю вдвічі дорожчого бітуму, звернень в прокуратуру, правоохоронці так і не взялися серйозно за махінації Богдана Юлика. Навпаки,

“Як Ви думаєте, кого покарали після мого звернення до правоохоронних органів з приводу закупівлі Тернопільським облавтодором бітуму у 22-річного «нафтотрейдера» з с.Забойки Тернопільського району (за сумісництвом автослюсаря СТО) по вдвічі завищеній ціні? Продовження буде, оскільки Деренівський АБЗ, на якому я працюю «бомблять» позачерговими перевірками і директор Тернопільського облавтодору Іваниця з начальником служби автодоріг Юликом дали «команду-фас» звільнити мене з будь-якого приводу.
Такі-то «дорогі дороги» друзі”,- написав у Фейсбуці сумне повідомлення про бездіяльність влади і правоохоронців керівник Деренівського асфальтобетонного заводу Ігор Терновий (на фото).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.