Такі-то “дорогі дороги” Юлика на Тернопільщині

Поділитися

На Тернопільщині вже від малого до старого знають про одіозного юного керівника обласної Служби автомобільних доріг Богдана Юлика. Про його оборудки писала не лише інтернет-газета “Про все”, на останній колегії Тернопільської ОДА його роботу визнано незадовільною.

Після вражаючих повідомлень ЗМІ про закупівлю вдвічі дорожчого бітуму, звернень в прокуратуру, правоохоронці так і не взялися серйозно за махінації Богдана Юлика. Навпаки,

“Як Ви думаєте, кого покарали після мого звернення до правоохоронних органів з приводу закупівлі Тернопільським облавтодором бітуму у 22-річного «нафтотрейдера» з с.Забойки Тернопільського району (за сумісництвом автослюсаря СТО) по вдвічі завищеній ціні? Продовження буде, оскільки Деренівський АБЗ, на якому я працюю «бомблять» позачерговими перевірками і директор Тернопільського облавтодору Іваниця з начальником служби автодоріг Юликом дали «команду-фас» звільнити мене з будь-якого приводу.
Такі-то «дорогі дороги» друзі”,- написав у Фейсбуці сумне повідомлення про бездіяльність влади і правоохоронців керівник Деренівського асфальтобетонного заводу Ігор Терновий (на фото).

Тернопільські студенти можуть поїхати в штаб-квартиру НАТО

Логістичний центр допомоги бійцям АТО шукає тепле приміщення