111

За 11 місяців поточного року на дорогах загального користування Тернопільської  області  знизився показник аварійності на 19% у порівняні з аналогічним періодом минулого року.
Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петро Вільчинський під час засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в Тернопільській області, яке відбулося 25 грудня в обласній державній адміністрації.
«60% аварій стаються на дорогах державного значення, – зазначив Петро Цеславович. – 30%  –  на дорогах місцевого значення. Основною причиною дорожньо-транспортних пригод залишається перевищення швидкості водіями».
Як зазначив голова координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в області,  заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, цього року  в умовах обмеженого фінансового ресурсу обласна державна адміністрація спільно зі Службою автомобільних доріг вирішили сконцентрувати кошти державного та місцевого бюджетів на ремонт ділянок доріг загальнодержавного значення, особливо тих, що проходять через районні центри, під’їздів до історичних пам’яток і ліквідації місць концентрації ДТП.

В.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак налякав злодіїв (відео, фото)

***

Керівник тернопільського облавтодору збрехав журналістам

***

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.