22-23 січня на річці Стрипа тривали пошуково-рятувальні роботи

Поділитися

22 січня о 15:30 до Бучацьких рятувальників звернулись працівники міліції за допомогою в пошуках 49-річного жителя села Заривинці Бучацького району зниклого 21 січня. Повідомлялось, що останній раз чоловік бачили біля мосту через річку Стрипа, тож однією з версій причин зникнення стала підозра про його утоплення.

До місця події прибув особовий склад 9-ї державної пожежно-рятувальної частини та Бучацького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області у кількості 11 чоловік.

Рятувальники долучились до пошуково-рятувальних робіт допомагаючи працівникам УМВС та місцевому населенню у пошуках зниклого. Одягнувши водонепроникні комбінезони вони, озброївшись баграми та довгими жердинами, вбрід та за допомогою човна, обстежили 2500 м.кв дна та близько 1 км плеса річки Стрипа в районі сіл Заривинці та Рукомиш Бучацького району. Місцевими мешканцями та працівниками міліції обстежену прилеглу територію.

23 січня тіло зниклого, виявлено за господарським будинком на власному подвір’ї. Обставини загибелі встановлюють правоохоронні органи.

На Тернопільщині шахрайська оборудка закінчилася судовим вироком

Аварія на гривню, а наслідки на кілометри і втрачені години (відео, фото)