На Тернопільщині шахрайська оборудка закінчилася судовим вироком

Поділитися

Вдало здійснена шахрайська афера завершилася для 19-річного тернополянина судовим вироком. Проте Феміда виявилася поблажливою до хлопця, призначивши йому   покарання у вигляді штрафу.

Від шахрая потерпіла 30-річна жителька Черкаської області. Жінка через Інтернет продавала акустичну систему. Повідомлення про продаж товару розмістила на одному із сайтів. Саме на це оголошення натрапив 19-річний тернополянин. Зателефонувавши до жінки, запропонував їй обміняти акустичну систему на мобільний телефон. Вона погодилася. Далі сторони домовилися надіслати один одному товар поштою. Обмінялися номерами накладних, за якими вони мали забрати посилки. Тернополянин отримав товар, а от жителька Черкащини залишилася ні з чим – її номер накладної, як пояснили в поштовому відділенні, виявився неіснуючим. Про шахрайську оборудку жінка повідомила правоохоронців.

В ході досудового розслідування з’ясувалося, що 19-річний тернополянин мобільний телефон жінці не відправляв та повідомив їй номер неіснуючої накладної з метою заволодіння її майном шахрайським шляхом. Але обман розкрили співробітники тернопільської міліції. Акустичну систему вже повернули потерпілій.

В ході слідства між підозрюваним та потерпілою була укладена угода про примирення. Суд врахував це, а також те, що підсудний раніше ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності та постановив стягнути з нього штраф у сумі майже тисячу гривень.

 

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

Через високу температуру дівчинка захлинулася блювотними масами

0

22-23 січня на річці Стрипа тривали пошуково-рятувальні роботи