Сергій Притула поставив на місце нардепа Барну

Поділитися

Днями нардеп-порошенківець Олег Барна виступив з трибуни парламенту з матюками на адресу кремлівського ху*ла. Нічого нового депутат не сказав.

На це спіч чортківського депутата відреагував інший уродженець нашого краю Сергій Притула.

У відповідь пан Барна “накатав” гнівну заяву. Сергій Притула вирішив її прокоментувати у Фейсбуці.

Нічого собі??!! Панове, на мене звернув увагу цілий Народний Депутат!!! Звати Олег Барна. Я, було, прокоментував у ФБ його феєричний виступ з трибуни ВР, під час якого пан депутат на всі легені кричав «Путін – х…йло!!!». На мої, місцями, погоджуюсь, нецензурні вислови в бік пана депутата, щодо того, що треба закони приймати, а не займатись ницим популізмом, пан депутат накатав цілий «спіч», суть якого зводиться до того, що я , цитую : «естрадний циркач, клоун, не справжній галичанин, неповноцінний і прикидаюсь комісованим.».
Пане Барно, я дуже радий, що своїм опусом Ви принизили не тільки мене, а й мільйони інших галичан, які зараз не перебувають в лавах ЗСУ чи добровольчих батальйонів, бо, цитую: «пішов добровольцем в АТО так, як це має зробити саме справжній галичанин, а не поводився як клоун у цирку, прикидуючись комісованим, неповноцінним.», я сприймаю не інакше, аніж плювок у лице всім громадянам України, не тільки галичанам, які залишаються на своїх робочих місцях і формують бюджет країни. Той самий бюджет, з якого за всі часи незалежності було виділено найбільше грошей на Армію. Ваша, пане Барно логіка така, що, той хто взяв зброю і пішов на фронт – той герой, а ті, хто вкалує зранку до ночі – ті клоуни і неповноцінні?! Чудово, пане депутат! І дуже гідно Вашого звання!!! Якщо цікавить моя особиста медична картка – зверніться у тернопільський облвійськомат, думаю, там Вам трішки просвітлять розум.
Щодо того, що я не слідкую за своїм лексиконом і використав нецензурну лексику у пості, що стосувався Вас?! Приношу свої найщиріші та публічні вибачення. Не так перед Вами, як перед своїми читачами сторінки у ФБ. Мама заставила мене соромитись наступного ж дня і, з поваги до неї та читачів, я видалив цей пост. Ще раз перепрошую у всіх за те, що цей пост могли прочитати неповнолітні.
Далі, ось Ваші слова «пане Притула, візьміть автомата і гайда в Дебальцево, чи Станицю Луганську до моїх побратимів, щоби не словом, а ділом боронити край і свою родину зокрема та довести свій патріотизм справою. Після цього, я готовий з Вами спілкуватися. Бо думка коміка і естрадного циркача повірте, «містер» Притуло, мені не цікава».
Пане Барна… я прокатав пів-Луганської області, як волонтер. Не маю дурної звички мірятись певними органами і кричати, хто скільки зробив для фронту, але з великим задоволенням дам Вам контактні телефони кількох полків, бригад, батальйонів,спецпідрозділів, де Вам «на пальцях» пояснять, що для перемоги важливо не тільки з автоматом бігати, але й з тилу максимально забезпечувати наших героїв! Я розумію, що за переглядом лайків на своєму ФБ Ви не слідкуєте за потугами інших громадян, але влазячи у цю суперечку і, тим більше, залишаючи свій номер телефону, Ви могли б перед цим поцікавитись, чим же живе хлопчик Притула, якого Ви вирішили повиховувати?! Олег Барна 0673513133 – я так розумію, що номер Ви залишили для того, щоб кожен охочий міг висловити Вам підтримку у цій суперечці? Або мені? Ну… добре)).
В завершенні свого листа, я хочу поцікавитись у пана депутата ось про що. Якщо завтра простий український хлоп на автобусній зупинці почне вигукувати матюки… його ж певно найближчий наряд ППС забере за дрібне хуліганство і, як мінімум, оштрафує? Ви, пане депутат, виходячи на трибуну ВР і вигукуючи з неї матюки, вочевидь знали, що маєте депутатську недоторканість?! І вам, хоч «х…ло», хоч «й…б його мать» – один біс?!
Ви говорите, що Вам цікава думка не клоуна, а Ваших виборців і Ваших побратимів по зброї?! А я вважаю, що Ви, як народний депутат, репрезентуєте всю Україну. І, замість того, щоб вибачитись перед людьми за те, що як нардеп Ви використали трибуну не для прийняття важливих для країни законопроектів, не для покращення життя ваших виборців, а для того, щоб прикриваючись Святими іменами Героїв Небесної Сотні кричати «Путін – х…йло», то… пане депутат. Гріш Вам ціна.
І ще, коли Ви називаєте мене клоуном, Ви думаєте, що Ви мене принижуєте. Але я мушу Вас розчарувати, пане Барна. Так, моя робота полягає в тому, щоб люди сміялись. Але від того що я роблю, люди сміються і плескають в долоні. А від того, що Ви робите – люди сміються крізь сльози.
Це називається «істерика». Завдяки цьому сміху і оплескам, я зібрав по залах за останній рік близько мільйона гривень, які витратив на закупівлю необхідної амуніції для хлопців на Майдані і у АТО. А Ви?? А Ви йдіть покричіть «Путін – х…йло» ще трішки,а там, дивись і ВВП підніметься.
P.S.Не рекомендую відповідати на цей лист, бо розмажу так, що мало не видасться. Інсайдерів, що у ВР, що у тернопільській області вистачає. Зосередьте свою увагу на законотворчості, а не на окремому громадянину, який просто хоче, щоб окремо взятий депутат не лихословив з трибуни ВР. Миру Вам!
P.P.S. Оприлюднення квитанції за сплату штрафу за матюки у громадському місці додасть Вам у карму 10 балів.

Звичайно, Сергій Притула далеко не святий. Він “засвітився” у піарі Тараса Пастуха, тепер Віталія Цимбалюка. Проте, завваження Барні, який відірвався від грішної землі з перших тижнів нардепства, напевно, послужить добрим уроком чортківському обранцю.

Чи потрібно з трибуни Верховної Ради України лаятись?

***

Пане Притуло, думка коміка і естрадного циркача, повірте, мені не цікава

0

Красноїльська маланка 2015 (фоторепотаж)

У Кременці вибухне новий Майдан?